Mikołaje są pośród nas…

  • 15.12.2017, 13:14 (aktualizacja 15.12.2017, 14:00)
  • Admin Admin
Mikołaje są pośród nas…
W poniedziałek odbyło się zorganizowane przez członków Klubu Kibica Igloopol, Stowarzyszenie Możemy Wszystko i Niepubliczne Przedszkole Językowe Happy Kids spotkanie z Mikołajem dla podopiecznych Stowarzyszenia „Możemy Wszystko” oraz Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego i Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Świąteczne przedstawienie dla dzieci przygotowały nauczycielki z Happy Kids Dębica.

Tego dnia hala sportowa w Domu Sportu wypełniona była po brzegi. Zabawę i animacje poprowadził DJ KinderSid.

- Cieszymy się, że tak piękna inicjatywa połączyła różne organizacje, a wszystko to dla wspólnego celu -  dobra i zadowolenia naszych wspaniałych małych podopiecznych - podkreśla Bernadetta Lechowicz, współorganizator, wiceprezes stowarzyszenia i dyrektor Niepublicznego Przedszkola Happy Kids.

Był to kolejny dowód na to, że Mikołaje są pośród nas... Uśmiech, który gościł na twarzach zaproszonych dzieci był dla organizatorów największym szczęściem.

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe