Środa, 16.10.2019

Jutro wybory szefa PiS w powiecie dębickim

  • 20.12.2017, 13:35 (aktualizacja 20.12.2017, 13:48)
  • Admin Admin
Jutro wybory szefa PiS w powiecie dębickim Biuro Poselskie Jana Warzechy Paweł Ciszczoń z Jodłowej (drugi z lewej), jest najmłodszym szefem zarządu gminnego w powiecie dębickim
W sześciu na siedem miastach i gminach zmienili się szefowie zarządów Prawa i Sprawiedliwości. W czwartek 21 grudnia odbędą się wybory przewodniczącego Zarządu Powiatowego tej partii. Jednym z kandydatów będzie poseł Jan Warzecha, dotychczasowy szef lokalnych struktur PiS. Kto może być jego rywalem? Piszemy o tym w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny, który jest już w sprzedaży.

Zarząd Powiatowy Prawa i Sprawiedliwości po wyborach, jakie odbyły się w ubiegły tygodniu tworzą: Marek Jaskółka (gmina Dębica), Andrzej Bal (Dębica), Zbigniew Kowalski (gmina Brzostek), Sławomir Łanucha (gmina Żyraków), Paweł Ciszczoń (gmina Jodłowa), Roman Maciejowski (Pilzno), Wojciech Marek (gmina Czarna) oraz Jan Warzecha, Bolesław Babiarz, Czesław Łączak. Ze swego grona zarząd, który zbierze się w czwartek, wybierze przewodniczącego.
Struktury PiS w powiecie dębickim liczą aktualnie 327 członków. O sytuacji w partii po wyborach zarządów gminnych oraz przed wyborem szefa partii w powiecie, piszemy więcej w tygodniku Obserwator Lokalny. Tam także zamieszczamy pełne składy nowych zarządów miejskich i gminnych PiS.

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
pierwszy sort
pierwszy sort 20.12.2017, 18:51
elyta powiatowa wysortowana,teraz TKM Powiat Dębicki !!!!!
mastek
mastek 20.12.2017, 16:04
cóż. w gminach wiejskich piS słabnie. To dobry omen
1 sort węgla
1 sort węgla 20.12.2017, 14:56
widzimy elytę 1 sortu węgla

Pozostałe