Poniedziałek, 22.10.2018, imieniny: Haliszki, Lody, Przybysłąwa

Człowiek Roku 2017 Obserwatora Lokalnego: sport (nominacje)

  • 29.12.2017, 14:45 (aktualizacja 29.12.2017 15:54)
Człowiek Roku 2017 Obserwatora Lokalnego: sport (nominacje) Od lewej: Dariusz Kantor, Piotr Skrzek, Sebastian Pluta
Trwa plebiscyt, którego zwycięzcy otrzymają Laury Czytelników Obserwatora Lokalnego w sześciu kategoriach. Spośród tej szóstki Kapituła, którą tworzą zdobywcy statuetki Obserwatora z lat poprzednich, wybierze Człowieka Roku OL 2017. Nominacje w kategorii sport otrzymali: Dariusz Kantor, Sebastian Pluta, Piotr Skrzek.

Wybór Człowieka Roku OL odbywa się w trzech etapach. W pierwszym to redakcja tygodnika nominuje 18 osób w sześciu kategoriach:
- działalność społeczna,
- gospodarka,
- kultura,
- edukacja,
- samorząd i polityka,
- sport.

W drugim etapie odbywa się plebiscyt, w którym to Czytelnicy Obserwatora Lokalnego wyłaniają laureatów w każdej z tych kategorii. Głosowanie odbywa się za pomocą kuponów, drukowanych w gazecie lub wysyłając sms-y. Zwycięzcy otrzymują Laury Czytelników OL.

Wreszcie trzeci etap to wybór z grona sześciu zdobywców Laurów Czytelników Człowieka Roku OL. Dokonuje tego kapituła, w skład której wchodzą zdobywcy tego tytułu z lat ubiegłych, zdobywcy statuetki Obserwatora za całokształt działalności oraz zaproszeni zdobywcy statuetki Obserwatora z lat 1999-2007. Statuetka ta, zaprojektowana przez Ryszarda Kucaba, jest głównym laurem, jaki otrzymuje co roku zdobywca tytułu.

Kupony, drukowane w gazecie, można dostarczać osobiście do redakcji Obserwatora Lokalnego lub wysłać je za pośrednictwem poczty na adres: ul. Żeromskiego 10, 39-200 Dębica. Na kuponie można poprzeć swojego faworyta w jednej czy dwóch kategoriach, ale można też wskazać nazwiska kandydatów w każdej z nich.

Można też głosować drogą smsową, wysyłając na numer: 71160 wiadomość o treści: OL XY, gdzie zamiast XY należy wpisać numer kandydata, który znajduje się przy nazwisku. Koszt sms-a 1,23 zł Vat. Można dostarczyć dowolną liczbę kuponów i wysłać dowolną liczbę smsów.

Regulamin konkursu jest na stronie www.ol.com.pl oraz w redakcji OL.

Nominowani w kategorii sport - patrz zdjęcia i podpisy pod nimi (niżej).

 

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe