Rozpocznie Motoorkiestra, zakończy Draconica światełkiem do nieba

  • 03.01.2018, 09:54
  • Admin Admin
Rozpocznie Motoorkiestra, zakończy Draconica światełkiem do nieba Archiwum OL
6. Dębicka Motoorkiestra na Rynku rozpocznie 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębicy. Organizatorzy - Automobilklub Stomil Dębica zapraszają fanów motoryzacji już od godz. 7:00. Akcję koordynuje sztab Kwiatek (w Zespole Szkół nr 2), nie tylko w mieście, ale także w pięciu innych gminach powiatu.

Cykl koncertów muzycznych i występów tanecznych na Rynku rozpocznie się o godz. 16:30 i zakończy późnym wieczorem Światełkiem do nieba w wykonaniu grupy Draconica.
Wieczór sportowo-rekreacyjny w hali MOSiR (Dom Sportu), jak co roku prowadzony będzie przez Marka Celejewskiego. Do Galerii Dębickiej zaprosi Akademia Małego Strażaka i zespół Fame-iki. Na lodowisku zaplanowano Ice Show w wykonaniu łyżwiarzy Uczniowskiego Klubu Łyżwiarstwa Figurowego Mors.
Na Rynku będzie też paintballowa strzelnica, na specjalne imprezy zapraszają Klub Endorfina oraz Ranczo Hucułek.

Równie bogaty program orkiestrowych wydarzeń przygotowała gmina Dębica. WOŚP zagra w Zawadzie, Braciejowej, Pustyni, Pustkowie - Osiedlu i Podgrodziu. Będą kiermasze regionalnych potraw, występy grup artystycznych CKiB, koncert Gminnej Orkiestry Dętej (w Pustkowie Osiedlu) i ZPiT Podgrodzianie (w Podgrodziu).

W gminie Żyraków organizatorzy zapraszają na Noworoczny Koncert Wielkich Serc. Rozpocznie się o godz. 16 w hali sportowej Zespołu Szkół w Żyrakowie. W programie m.in. występy grup artystycznych CKiP oraz Orkiestry Dętej Gminy Żyraków.

W gminie Czarna WOŚP zagra w Głowaczowej, gdzie finał połączony zostanie z obchodami Dnia Babci i Dnia Dziadka, odbędzie się także turniej Głowaczoliada.

W Brzostku już w sobotę w ramach WOŚP odbędzie się 3. Turniej im. Agaty Mróz - Olszewskiej w futsalu, a blok wydarzeń artystycznych w Domu Kultury rozpocznie się o godz. 15.

Także o godz. 15 blok imprez kulturalno-rozrywkowych rozpocznie się w Domu Kultury w Jodłowej, a zakończy wieczorem światełkiem do nieba.

Szczegółowy program wydarzeń na naszym portalu w każdej miejscowości zamieścimy na naszym portalu w przyszłym tygodniu.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe