Noworoczny Turniej Charytatywny: zagrają dla Karoliny Migały

  • 03.01.2018, 11:47 (aktualizacja 03.01.2018, 14:39)
  • Admin Admin
Noworoczny Turniej Charytatywny: zagrają dla Karoliny Migały Archiwum OL Anna Jakacka z wylicytowaną przez siebie przed rokiem biżuterią oraz organizatorzy turnieju: Tadeusz Filipek (po lewej) i Bogdan Filipek.
Już w sobotę tegoroczna odsłona Noworocznego Turnieju Charytatywnego, organizowanego przez Bogdana i Tadeusza Filipków. Piłkarski turniej z udziałem gwiazd sportu i scen rozpocznie się w Domu Sportu 6 stycznia o godz. 14:45. Jak zwykle na początek mecz pokazowy.

Cały dochód z imprezy przekazany zostanie na rzecz dwojga chorych osób, które potrzebują pomocy:

  • Zbigniewa Płaszewskiego, byłego piłkarza Wisły Kraków
  • Karoliny Migały z Pilzna.

 W turnieju zagrają drużyny oldboyów: Biograd na Moru (Chorwacja), Odry Wodzisław, Wisły Kraków, reprezentacje województw śląskiego i świętokrzyskiego, Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie. W roli gospodarzy wystąpią Igloopol Dębica oraz zespół Dębicy, tworzony przez Urząd Miejski i firmę Catering Staff - współorganizatora turnieju.

W roli prowadzących Jarosław Krzoska i Zofia Czernicka.

Aby wspomóc akcję pomocy Zbigniewowi Płaszewskiemu i Karolinie Migale, wystarczy kupić cegiełkę za 5, 10 lub 15 zł. W zamian na darczyńców czeka grochówka, bigos lub żurek. Będą też licytacje przekazanych gadżetów,  przed wszystkim sportowych.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mozart
Mozart 05.01.2018, 09:41
Piszecie o turnieju piłkarskim a nie widziałem nawet wzmianki o Koncercie Noworocznym 5 stycznia w Kosmosie. Dlaczego ?
karol
karol 04.01.2018, 10:16
Mecz pokazowy rozpoczyna się podobno o 14.00 a nie o 14.45
wacek
wacek 03.01.2018, 16:35
Nie rozumiem czego nie ma tam drużyny Wisłoki, dla jednoczenia zwaśnionych klubów warto zaprosić tam KS Wisłoka

Pozostałe