Justyna Dziedzic szefową promocji Radia RDN

  • 04.01.2018, 12:52 (aktualizacja 04.01.2018, 13:10)
  • Admin Admin
Justyna Dziedzic szefową promocji Radia RDN Archiwum OL
Od nowego roku Justyna Dziedzic kieruje Działem Promocji diecezjalnego Radia RDN w Tarnowie. Dotychczas pracowała w Urzędzie Miejskim w Pilźnie, gdzie zajmowała się promocją i koordynowaniem działalności społecznej. Sama znana jest z organizowania wieloma akcjami charytatywnymi, niosącymi pomoc potrzebującym mieszkańcom Pilzna i gminy, za co w ub. roku uhonorowana została Laurem Czytelników Obserwatora Lokalnego.

Ostatnim jej sukcesem była grudniowa akcja „Mikołajkowy Dar Serca”, podczas której dla chorej Karolinki udało się zebrać ponad 70 tys. zł. To tylko jeden przykład tej działalności.
Justyna Dziedzic
z Urzędem Miejskim w Pilźnie byłam związana od 2005 roku, najpierw jako stażystka, później jako pracownik Gminnego Centrum Informacji, a od 2007 roku jako pracownik ds. promocji.
W Radiu RDN nie tylko kieruje Działem promocji, jest tez opiekunką Klubu Dobrze Nastawionych.

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Monia
Monia 04.01.2018, 13:04
no i super - gratulacje Pani Justyno!!!

Pozostałe