Noworoczny Koncert Wielkich Serc

  • 09.01.2018, 10:42
  • Admin Admin
Noworoczny Koncert Wielkich Serc Fragment plakatu; całość zobacz niżej
W niedzielę jednym z wydarzeń 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będzie Noworoczny Koncert Wielkich Serc w Żyrakowie.

Rozpocznie się o godz. 16:00 w Zespole Szkół w Żyrakowie, na hali sportowej. W programie: licytacje, koncert Orkiestry Dętej Gminy Żyraków, przeplatany występami solistów i grup działających przy Centrum Kultury i Promocji. Będą żyrakowskie smakołyki, przygotowane przez panie z kół gospodyń wiejskich, kącik plastyczny dla najmłodszych oraz nauka udzielania pierwszej pomocy z udziałem Akademii Małego Strażaka ze Straszęcina.
Około godz. 19:00, dzięki pomocy jednostki OSP z Żyrakowa w kosmiczną przestrzeń wysłane zostanie „Światełko do nieba”!

Organizatorami koncertu są Wójt Gminy Żyraków, Centrum Kultury i Promocji w Żyrakowie, Zespół Szkół w Żyrakowie oraz Stowarzyszenie Orkiestra Dęta Gminy Żyraków. 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbywa się pod hasłem „wyrównania szans w leczeniu noworodków”. 


 

Admin Admin

Plebiscyt: Czy zagrasz w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy?


Głosy Propozycja
81 (68%)
Tak, wrzucę datek do puszki
25 (21%)
Nie
5 (4%)
Tak, jestem organizatorem jednego z wydarzeń
5 (4%)
Jeszcze nie wiem
3 (3%)
Tak, jestem wolontariuszką/wolontariuszem

Łącznie oddano głosów: 119

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marysia
Marysia 10.01.2018, 19:43
Ciekawe czy wójt coś zlicytuje?

Pozostałe