W Domu Sportu nie tylko licytacje

  • 11.01.2018, 13:29 (aktualizacja 11.01.2018, 13:52)
  • Admin Admin
W Domu Sportu nie tylko licytacje Jak co roku imprezę w Domu Sportu poprowadzi Marek Celejewski.
Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Dębicy chyba nikt sobie nie wyobraża bez wieczoru w Domu Sportu. Organizowany jest niemal od początku WOŚP. Nie inaczej będzie w tym roku, Miejski Ośrodek Sportu i rekreacji zaprasza na pełen wydarzeń sportowy finał. Będą piłkarskie emocje, występy taneczne, licytacje, jak co roku brawurowo prowadzone przez Marka Celejewskiego.

W Domu Sportu już od południa rozgrywane będą mecze Piłkarskiej Ligi Halowej Firm Dębickich. Główny blok imprez rozpocznie się jednak o godz. 17:15. Będą pokazy sprawności s[portowej, przygotowane przez Soho Zumba, występy artystyczne grup Miejskiego Ośrodka Kultury, także tancerzy klubu Złota Para i licytacje upominków, gadżetów i pamiątek, nie tylko sportowych, przekazanych jak co roku na rzecz WOŚP. Można będzie wylicytować m.in. wydrukowane w specjalnej technice podhalańskie w klimacie zdjęcie Dariusza Tyrpina, zamieszczone w Kalendarzu Dębickim na rok 2018 - patrz niżej. Przedstawia Gorzejową, Pogórze Ciężkowickie, a w tle Tatry.

 

Admin Admin

Plebiscyt: Czy zagrasz w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy?


Głosy Propozycja
81 (68%)
Tak, wrzucę datek do puszki
25 (21%)
Nie
5 (4%)
Tak, jestem organizatorem jednego z wydarzeń
5 (4%)
Jeszcze nie wiem
3 (3%)
Tak, jestem wolontariuszką/wolontariuszem

Łącznie oddano głosów: 119

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe