Wielkie serca małych strażaków. Poduchy będą szyli w galerii

  • 12.01.2018, 12:21 (aktualizacja 14.01.2018, 18:38)
  • Admin Admin
Wielkie serca małych strażaków. Poduchy będą szyli w galerii
Po raz drugi z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy zagra w Galerii Dębickiej Akademia Małego Strażaka z Brzeźnicy. Mali druhowie z rodzicami zapraszają od godz. 10:00 do 18:00, gdzie będą szyć będzie poduchy na miarę WOŚP. Akcja ta odbywać się będzie pod patronatem Obserwatora Lokalnego.

Na dzieci, które wraz z rodzicami przyjdą do galerii przy ul. Nosala, czekać będzie około pięciuset  poduszek z dziewczęcą i chłopięcą wersją wozu strażackiego. W poduszkach zaszyte zostaną czerwone serca uszyte przez mamy małych strażaków.

Agnieszka Żurek, szefowa AMS, zapewnia, że jeśli dziecko trzy razy chuchnie w takie serce i wypowie marzenie, to ono się spełni. Poduszkę wraz z serduszkiem, dzieci będą mogły schować do kartonowego pudełka, a to własnoręcznie ozdobić farbami i naklejkami.

By stać się właścicielem takiego zestawu, trzeba będzie wrzucić do puszki przynajmniej 20 zł.

Na najmłodszych na piętrze galerii, gdzie kwestować będą mali strażacy, czekać będzie wiele atrakcji, m.in.: miniaturowy wóz strażacki, ciasteczka dla dzieci i specjalne serduszka Akademii Małego Strażaka.

O godz. 15:00 i 16:00 wystąpi tam również zespół Fame-iki ze Szkoły Tańca Fame.

 

tra
Obserwator Lokalny nr 2/2018

Admin Admin

Plebiscyt: Czy zagrasz w tym roku z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy?


Głosy Propozycja
81 (68%)
Tak, wrzucę datek do puszki
25 (21%)
Nie
5 (4%)
Tak, jestem organizatorem jednego z wydarzeń
5 (4%)
Jeszcze nie wiem
3 (3%)
Tak, jestem wolontariuszką/wolontariuszem

Łącznie oddano głosów: 119

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ana
ana 19.01.2018, 08:57
Kolejny przykład, jak wiele na naszym terenie mamy osób o WIELKIM SERCU. Dziękujemy!
Ola
Ola 15.01.2018, 08:54
Bardzo dziękujemy wszystkim małym - Wielkim strażakom i ich rodzicom. Tak daje się przykład innym. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom, jesteście wspaniali. Podziękujmy sobie wzajemnie, tym co zbierali, tym co dawali. Ci ci nie dali niech się wstydzą. Ci co głupio gadali niech już zamilkną. A orkiestra niech nam wszystkim gra głośno.

Pozostałe