Morsy nie odpuszczają, czyli sobota w Chotowej

  • 13.01.2018, 12:41 (aktualizacja 13.01.2018, 12:52)
  • Admin Admin
Morsy nie odpuszczają, czyli sobota w Chotowej
W Chotowej, jak w każdą tej zimy sobotę, odbyło się kolejne morsowanie z udziałem ponad dwudziestu osób. Pogoda ich w tym roku nie rozpieszcza, by im cieplej, tym morsowanie trudniejsze, ale za to nie opuszczają ich dobre humory. Cotygodniowa akcja odbywa się pod patronatem Obserwatora Lokalnego.

Morsowanie odbywa się na terenie Grand Chotowa Hotel**** [email protected] To inicjatywa grupy dębickich Spartan - Spartan Race Training Grup, ale spotkania i kąpiel w zalewie, poprzedzone rozgrzewką otwarte są dla wszystkich chętnych. 
Akcja organizowana jest we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Chotowej, a jej celem jest wsparcie rehabilitacji jednego ze Spartan - Sebastiana Żebrowskiego, trenera Spartan Race z Bytomia, który uległ ciężkiemu wypadkowi samochodowemu. Tak jak w ubiegłym roku uczestnicy morsowania wspierają też akcję zbierania nakrętek dla Oliwki, które można przynosić na miejsce spotkania.
Kolejna akcja już za tydzień, w sobotę o godz. 11. A szersza relacja z dzisiejszego morsowania już we wtorek w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny.

Admin Admin

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
też mors
też mors 13.01.2018, 18:46
To chłopakom sprzęt się skurczył do wielkości korka od wina.

Pozostałe