Galeria Sztuki zaprasza na dwie wystawy: rzeźby i poplenerową

  • 27.10.2016, 10:15 (aktualizacja 27.10.2016, 10:44)
  • Admin Admin
Galeria Sztuki zaprasza na dwie wystawy: rzeźby i poplenerową
W piątek 4 listopada Galeria Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury zaprasza na wernisaż dwóch wystaw. Pierwsza to wystawa poplenerowa uczniów szkół średnich naszego powiatu. Druga, zatytułowana: Rzeźba. Portret duszy, to wystawa prac Janusza Kierskiego. Na zdjęciu praca Katarzyny Grych, uczestniczki ubiegłorocznego pleneru młodzieży.

W tym roku młodzi artyści ze szkół powiatu dębickiego brali udział w plenerze w Dolinie Pstrąga w Machowej. Efekt tego pobytu w Galerii Sztuki MOK oglądać będzie można do początku grudnia. Podobnie jak rzeźby Janusza Kierskiego.
Więcej na temat pleneru w Machowej oraz twórczości Janusza Kierskiego piszemy w wydaniu Obserwatora Lokalnego, jakie ukaże się w poniedziałek 31 października br.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe