Przy wspólnym stole… – spotkanie opłatkowe seniorów

  • 22.01.2018, 10:43
  • Admin Admin
Przy wspólnym stole… – spotkanie opłatkowe seniorów
Mimo że od Bożego Narodzenia upłynęło już sporo dni, to wciąż spotykamy się przy stole, na którym kładziemy opłatek, aby przypominał nam tajemnicę Bożego Narodzenia. Tak stało się również na tradycyjnym spotkaniu opłatkowym, które miało miejsce 18 stycznia 2018 r w sali Centrum Oświatowo-Kulturalnym w Zawadzie.

Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Zarządu Klubu Seniora i KGW, a które zgromadziło 77 osób. Nie zabrakło również gości: Stanisława Rokosza - wójta Gminy Dębica, Tomasza Bukowskiego – radnego, Kazimierza Kudły – sołtysa, księdza Józefa Książka – proboszcza Sanktuarium NMP, Marcina Ciszka – dyrektora CKiB, Jacka Fidzińskiego – kierownika Ośrodka Zdrowia, Stanisławy Rakoczy – przewodniczącej KGW i z-cy przewodniczącego Rady Seniorów Gminy Dębica, Piotra Mryczki – prezesa Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju i Pomocy wsi Zawada, Adama Drąga - prezesa OSP, Zofii Wójcik – gospodarza Centrum Oświatowo-Kulturalnego oraz Małgorzaty Pikul-Burdzy – liderki zaprzyjaźnionego Klubu Seniora w Podgrodziu.
Otwarcia i powitania dokonała liderka Klubu Seniora, pani Teresa Pietrzyk. Ważną częścią spotkania był montaż słowno-muzyczny „Przyszła nam nowina’, przygotowany przez Antoninę Sypel i Roberta Piękosia. Nie mogło też zabraknąć symbolicznego łamania się opłatkiem i z serca płynących życzeń, które złożył ksiądz Józef Książek. Świąteczna atmosfera została podkreślona nie tylko przez piękny świąteczny wystrój sali, ale także estetycznie przyozdobione i zastawione stoły. Smacznie przygotowany posiłek przez panie z KGW i Klubu Seniora pod czujnym okiem szefowej kuchni Haliny Rojkowicz ożywił ciała aby następnie z werwą kolędować. I tak w miłej i radosnej atmosferze rozpoczęło się wspólne kolędowanie. Radość towarzyszyła wszystkim.

Informacja Klubu Seniora w Zawadzie

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe