Nemo - ferie ze zniżką

  • 23.01.2018, 10:55
  • Admin Admin
Nemo - ferie ze zniżką GOSiR w Pustkowie - Osiedlu
Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica informuje, iż podczas nadchodzących ferii zimowych, które w naszym województwie rozpoczynają się 29 stycznia br. i potrwają do 11 lutego br. na Kompleksie Basenów NEMO w Pustkowie-Osiedlu zostanie wprowadzona specjalna promocja dla wszystkich dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu gminy Dębica oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych zamieszkałych na terenie gminy Dębica. Między godz. 9:00 a 13:00 od poniedziałku do piątku, uczniowie którzy przy kasie okażą ważną legitymację szkolną będą uprawnieni do wejścia na basen po promocyjnej cenie 2 zł za godzinę.

GOSiR przygotował również dla wszystkich dzieci trzy programy zajęć, które będą prowadzone podczas ferii na basenie NEMO od wtorku do piątku tj.:

  • wtorki (30 stycznia oraz 6 lutego ) – od godz. 9:00 do 10:30 – „Gry i zabawy w wodzie” tj.: zabawa z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, zabawy grupowe z wykorzystaniem piłek plażowych, rzut do celu, chodzenie po wodzie w kuli;
  • czwartki (1 lutego oraz 8 lutego) – od godz. 11:30 do 13:00 – „Zawody w różnych konkurencjach” tj.: mecze piłki wodnej, zawody w pływaniu na 25 m, przeciąganie liny na pontonach, wyścigi na pontonach, skoki do wody, wyścigi po wodzie w kuli;
  • środy i piątki (31 stycznia i 7 lutego oraz 2 lutego i 9 lutego) od godz. 9:00 do 11:00 – „Nauka Pływania” – od 9:00 do 10:00 – grupa zaawansowana, od 10:00 do 11:00 – grupa początkująca.

Zajęcia nauki pływania oraz gry i zabawy w wodzie będą prowadzili ratownicy oraz instruktorzy sportu Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
Gorąco zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież do korzystania z atrakcji przygotowanych na zbliżające się ferie zimowe.
Zachęcamy również do korzystania z naszych pozostałych akcji promocyjnych tj.:

  • „Poranne Rybki NEMO”; poniedziałek – piątek w godzinach od 7:00 do 9:00, 1 godz. – 4 zł;
  • „Akcja Aktywny Senior”; poniedziałek – piątek w godzinach od 7:00 do 13:00 – 1 godz. – 4 zł (dla wszystkich osób powyżej 60 roku życia).

Informacja Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji Gminy Dębica

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe