Nie wyjeżdżasz na ferie? Skorzystaj z aquatracku (sonda)

  • 24.01.2018, 08:11 (aktualizacja 24.01.2018, 08:21)
  • Tomasz Ratuszniak
Nie wyjeżdżasz na ferie? Skorzystaj z aquatracku (sonda)
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy zaprasza na zajęcia mieszkańców miasta, którzy nie wyjeżdżają na ferie zimowe.

W kompleksie basenów od poniedziałku 29 stycznia rozstawiony będzie aquatrack. Z wodnego toru będzie można korzystać przez pierwszy tydzień ferii, codziennie w godzinach otwarcia basenu. W ostatni dzień odbędą się zawody w jak najszybszym jego pokonaniu. Rywalizacja organizowana jest wspólnie ze sponsorem aquatracku w Dębicy Firmą Oponiarską Dębica oraz z firmą Watermania. Na uczestników będą czekały nagrody, a dodatkową atrakcją będzie kula Aqua Zorbing. Zawody rozpoczną się 4 lutego o 16.

Przez całe ferie obowiązywać będzie promocyjna cena biletu dwugodzinnego. Codziennie do godz. 14.00, dzieci i młodzież zapłacą jedynie 5 zł. za 120 minut korzystania z kompleksu basenów.

Od poniedziałku do piątku, w godz. od 10 do 14 na sali gimnastycznej w Domu Sportu organizowane będą zajęcia sportowe. Pod okiem instruktorów będzie można wziąć udział w grach i zabawach, na rekreacyjnym poziomie. I tak w poniedziałki odbywać się będzie rywalizacja w rzutki, we wtorki w mini piłkę nożną, w środy zaplanowany został tenis stołowy, w czwartki w siatkówkę, a w piątki w koszykówkę. Warunkiem uczestnictwa jest posiadanie odpowiedniego stroju i stawienie się w wyznaczonych godzinach w hali sportowej.

 

Tomasz Ratuszniak

Plebiscyt: Czy w trakcie ferii zimowych planujesz wyjechać z dziećmi na urlop?


Głosy Propozycja
18 (78%)
Nie
5 (22%)
Tak

Łącznie oddano głosów: 23

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe