Śmiertelne potrącenie na BBC

  • 01.02.2018, 09:43 (aktualizacja 01.02.2018, 12:52)
  • Grzegorz Król
Śmiertelne potrącenie na BBC Na miejscu trwa ustalanie dokładnych przyczyn zdarzenia. Fot. Grzegorz Król
Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło na BBC w Nagawczynie. Pomiędzy budynkiem, w którym znajduje się stacja paliw, a tym, w którym jest sklep z odzieżą używaną zginęła starsza kobieta.

Na miejscu cały czas pracuje policja z prokuratorem. Teren zabezpieczony jest przez strażaków. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 47-letni kierowca ciągnika siodłowego ruszając nie zauważył stojącej przed pojazdem 86-letniej kobiety. Ta poniosła śmierć na miejscu.

Więcej na ten temat w najbliższym wydaniu Obserwatora Lokalnego, który do sprzedaży trafi we wtorek 6 lutego. Zachęcamy do lektury!

Grzegorz Król

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Realista
Realista 03.02.2018, 07:28
W obliczu tragedii - bo jak to inaczej nazwać bez względu na winnego - aż miło poczytać te pełne miłości i szacunku wypowiedzi ekspertów od ruchu drogowego, wytrawnych kierowców i innych znawców. Od razu czuję się podbudowany i moja wiara w drugiego człowieka została raz jeszcze wzmocniona. Wyrazy współczucia dla rodziny zmarłej.
postronny
postronny 02.02.2018, 14:30
ja bym sie nie dopatrywal winy. totragedia dla wszystkich i rodziny i kierowcy. osoba przed zderzakiem ciezarowki iest calkiem nie widoczna. to byl nieszczesliwy wypadek
.
. 02.02.2018, 13:26
Czy każda starsza Pani od razu musi siedzieć w domu i nie wychodzić z niego bez pomocy ? Jest wiele kobiet i mężczyzn którzy mimo swoich lat są bardzo sprawni...sprawa zajmuje się policja i prokurator więc osąd czyja to wina zostawmy im ..
Jaa
Jaa 02.02.2018, 12:54
Jak nie wiecie jak to sie stalo to nie piszcie bo mi sie zal robi was
Anka
Anka 02.02.2018, 06:56
Szkoda babci tyle przeżyła i taka śmierć .
tomy
tomy 01.02.2018, 21:44
To jest parking , babcia tez szybko zapewne nie szla.W wiekszosci przypadkow pieszy z autem nie ma szans co nie ulega watpliwosci obydwie strony musza zachowac szczegolna ostroznosc.Gdyby to bylo przejscie dla pieszych bym sie upieral ale w takim miejscu dla mnie wina kierowcy Tira w 99% !
Magda
Magda 03.02.2018, 21:44
Dla czego tak piszesz skad wiesz że wina kierowcy jestes nie sprawiedliwy
ggg
ggg 02.02.2018, 18:04
Żal mi cię
Kierowca
Kierowca 01.02.2018, 17:49
Tylko co ta starsza pani w tym wieku tam robiła i to sama?? Ale jak zwykle wina kierowcy ????????
Monika M
Monika M 01.02.2018, 17:30
Straszna tragedia. Pani wojnę przeżyła, prlowskie niedogodności a tu taka śmierć. Wyrazy kondolencji dla rodziny.
Nomad
Nomad 01.02.2018, 12:59
Niestety, ale wiem jak te stare babcie chodzą po ulicy. Myślą, że mają pierwszeństwo przed wszystkimi.
Jaa
Jaa 02.02.2018, 17:53
Ta a kierowca kt rusza ma patrzec czy nikogo nie am przed tirem tyle w temacie
Magda
Magda 03.02.2018, 21:47
Zaparkuj tam ty pajacu
ja
ja 01.02.2018, 12:21
Tak jak tam parkują tirowcy to dramat. Czasami nie ma jak przejechać. Każdy tam powinien dostawać po 1000 zł mandatu.
Bogdan
Bogdan 01.02.2018, 17:41