Poniedziałek, 23.09.2019

Zagrają Roman Polko, Rafał Bryndal, Piotr Zelt, Agnieszka Dyk i inne gwiazdy

  • 02.02.2018, 12:02 (aktualizacja 02.02.2018, 12:06)
  • Admin Admin
Zagrają Roman Polko, Rafał Bryndal, Piotr Zelt, Agnieszka Dyk i inne gwiazdy Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Już 24 lutego 2018 o godzinie 16 na dębickim lodowisku rozpocznie się ostatni mecz na starej tafli lodowiska. Lód znowu zapłonie w Dębicy, w spotkaniu towarzyskim zagrają Gwiazdy - kontra UKH Dębica.

Takiego zagęszczenia gwiazd na metr kwadratowy podczas imprezy hokejowej w Dębicy jeszcze nie było. Na lodowisku zobaczymy m.in. Romana Polko, Tomasza Lebudę, Mariusza Gabrka, Jaceka Łapota, Rafała Bryndala, Mateusza Dewere, Wojciecha Zawioła, Piotra Zelta, Tomasza Olbratowskiego, Agnieszkę Dyk, Adama Grzankę, Ewe Błachnio, Tomasza Rajskiego, Jana Klimenta, Bogdana Kalusa, Mariusza Kiecę, Julię Wróblewską, Jerzego Dudka.
Trenerów: Józefa Chrząstka, Adriana Parzyszka.
Imprezę poprowadzi Elżbieta Romanowska, a o oprawę muzyczną zadba Piotr Chlipalski. Natomiast na lodzie sędziować będą między innymi Monika Szpyt oraz Jacek Chadziński.
Kierownikiem technicznym będzie Bronisław Smoleń.
Natomiast Drużyna Przyjaciół UKH Dębica nie przedstawiła jeszcze składu.
- Okienko transferowe u nas jeszcze trwa - mówi Marek Gawle z UKH Dębica, organizator meczu.
Drużyna jest coraz mocniejsza, rozpoczęła treningi, pracuje nad taktyką i na pewno nie podda się bez walki!
- Trzeba to zobaczyć - zaprasza na mecz organizator.
- Chciałbym zaprosić do udziału w tym charytatywnym przedsięwzięciu firmy i osoby, które chciały by nas wesprzeć. Gramy dla 3-letniej Emilki, podopiecznej Przedszkola Terapeutycznego RADOŚĆ w Dębicy - mowi Marek Gawle.
 Takiego meczu jeszcze w Dębicy nie było. Na kibiców dzięki partnerom czekały będą nagrody niespodzianki, nabywając "cegiełkę wstępu" za minimum 5 złotych, mogą wygrać smartfony, powerbanki, rower, a nawet samochód.
Szczegóły związane z meczem oraz wszelkie informacje na temat wsparcia tej szczytnej imprezy na www.facebook.com/ukh.debica oraz w siedzibie klubu.

 

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Chetny
Chetny 08.02.2018, 16:52
jakiej marki jest ten samochód do wygrania???
swt
swt 08.02.2018, 22:24
Trabant 3.0
Adel
Adel 07.02.2018, 10:27
Jakie są zasady tego konkursu z samochodem do wygrania? Będzie losowanie? Ile losów będzie można kupić?
Ada
Ada 02.02.2018, 22:02
Gdzie i kiedy mozna kupić bilety
Borys
Borys 07.02.2018, 01:54
Te gwiazdy pewnie by wygrały z pierwszą drużyną ukh pierwszej ligi ukh dębica
UPS
UPS 04.02.2018, 14:08
M.Gawle pisze ze można będzie wygrać samochód, ciekaw czy to jakaś ściema i naciągactwo czy rzeczywiście jest samochód do wygrania (ale np. do pojezdzęnia na 1 dzień hehehehe, ale tego się już nie dopisuje) no zobaczymy zobaczymy ile z tych obietnic zostanie
Przyjaciel UKH :)
Przyjaciel UKH :) 03.02.2018, 05:52
Witam, "cegiełki wstępu" będą do nabycie od 19 lutego w siedzibach :
1. Galeria Radość ul. Kolejowa 30 A
2. Klub Hokejowy w Dębicy ul. Piłsudskiego 19

W przypadku gdy w dniu meczu będą dostępne jeszcze cegiełki - to od godziny 14.30 będzie można będzie je nabyć bezpośrednio przy wejściu na obiekt .

Gramy i wspieramy 3-letnią Emilkę, podopieczna Przedszkola Radość - pamiętajmy o tym wszyscy kupując cegiełki .

Ilość miejsc ograniczona ze względu wielkość trybun :)
Hueh
Hueh 03.02.2018, 12:11
Haha i ten komentarz na dole ,, ilosc miejsc ograniczona ze wzgledu na wielkosc trybun " slabe to bylo, na meczach ligowych tez sie boisz ze nie starczy miejsca ? Pogadajmy na ten temat
Uczestnik slizgawek
Uczestnik slizgawek 04.02.2018, 10:03
Zobaczymy po imprezie ile bylo osób na widowni. I może publicznie na tej właśnie imprezie nasz burmistrz Mariusz poinofmuje wszystkich mieszkańców o szczegółach remontu lodowiska np. dlaczego to tak długo trwa, czy bedzie też remontowana stara część: szatnie toalety bo ich stan daje dużo do życzenia.
czytelnik
czytelnik 05.02.2018, 18:04
taaaa bo wszyscy tylko na to czekaja i po jest impreza organizowana zeby przeczytac to co jest zapisane w przetargu! myslisz??? wogole????
szatnie i inne mozna przeciez wyremontowac, niech zarządca się o dotacje stara, prysznice na basenie się udało wiec co stoi na przeszkodzie zeby postarac się o dodatkowe środki? trzeba działac a nie tylko psioczyc i narzekac ze ktos ma a ja nie mam...ktoś ma lepiej a ja gorzej..
Kitek
Kitek 04.02.2018, 20:22
Z tego co wiadomo to stara czesc lodowiska ma zostac taka jaka jest, inwestycja ma isc w kierunku rozbudowy a nie remontu. Pozdrawiam
zxspec
zxspec 04.02.2018, 17:42
remont się jeszcze nie rozpoczął to o jakich szczegółach piszesz, ogłoszony jest ponowny przetarg.
Jack35
Jack35 02.02.2018, 21:56
To czekamy na podanie składu UKH . Jestem tylko ciekaw jaki to mega skład planuje organizator i kto będzie największą gwiazdą po stronie UKH.
Edison
Edison 03.02.2018, 10:27
Pewnie nasz burmistrz Mario
Beka z troglogrýtow
Beka z troglogrýtow 09.02.2018, 05:16
Jezeli nie bedzie w trasie pielgrzymkowej lub wyjazdowym szkoleniu z podstawy samorzadu dla poczatkujacych.

Pozostałe