Sobota, 17.11.2018, imieniny: Grzegorza, Salomei, Walerii

Dzielnicowy pomógł choremu mężczyźnie

  • 9.02.2018, 10:25
Dzielnicowy pomógł choremu mężczyźnie pixabay.com
Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Pilźnie interweniował w sprawie samotnie mieszkającego mężczyzny. Mieszkaniec Podlesia przebywał w warunkach zagrażających jego życiu i zdrowiu.

Dzielnicowy z Komisariatu Policji w Pilźnie uzyskał wczoraj informację o trudnych warunkach, w jakich przebywa 56-letni mieszkaniec Podlesia. Ustalił, że mężczyzna mieszka w nieocieplonym barakowozie.
Policjanci wspólnie z pracownikami pomocy społecznej, potwierdzili bardzo trudne i zagrażające zdrowiu mężczyzny warunki. Stan 56-latka wymagał opieki medycznej. Dzielnicowy wezwał karetkę pogotowia. Jednak mężczyzna odmówił przewiezienia do szpitala, dlatego sanitariusze opatrzyli go na miejscu. 56-latek będzie teraz pod regularną opieką pracowników Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pilźnie.
Okres zimowy to bardzo duże wyzwanie dla osób samotnych i chorych. Dlatego nie bądźmy obojętni na ciężki los innych ludzi - zadzwońmy na policję lub do ośrodka pomocy społecznej. Podjęta interwencja i udzielona tej osobie pomoc, być może uratuje jej życie.

www.podkarpacka.policja.gov.pl

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Sercemojewez
Sercemojewez 11.02.2018, 09:47
Co jak co ale od stróża prawa należy takiego zachowania wymagac, a tu bohater... Hm
To jakies nieporozumienie
To jakies nieporozumienie 9.02.2018, 15:54
Łaski nie zrobił to nalezy do jego obowiązku pomagac a nie tylko karać za to mu płacą...
Pio
Pio 10.02.2018, 11:37
Ale jakie kurde od razu karać? Niewinnego karają? O co ci chodzi? Jak ktoś zawini to dostaje karę i wszystko jest okej!!!
Skończyło się POpierniczone róbta co chceta.
Ordnung muss sein!!!
Hsbsh
Hsbsh 11.02.2018, 09:46
Była to ty?
to ciekawe
to ciekawe 9.02.2018, 21:43
To ciekawe czemu nie pomógł mu nikt inny?

Pozostałe