Wójt nie odpuszcza, za tydzień morsy zapowiadają rekord (zdjęcia)

  • 10.02.2018, 12:31 (aktualizacja 10.02.2018, 17:04)
  • Admin Admin
Wójt nie odpuszcza, za tydzień morsy zapowiadają rekord (zdjęcia) To drugie morsowanie Grzegorza Reguły (pierwszy z prawej)
Dwudziestu pięciu morsów wzięło udział w dzisiejszej zimnej kąpieli na Potoku Chotowskim w ośrodku Grand. Za tydzień umówili się, że pobiją rekord, jeśli chodzi o ilość uczestników akcji, organizowanej przez Spartan Race Training Group Dębica.

W akcji po raz drugi uczestniczył Grzegorz Reguła, wicewójt gminy Żyraków. A że swój udział na początku sezonu zapowiadali też burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk i wiceburmistrz Wojciech Iwasieczko, a ostatnio także dowódca dębickiego batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej ppłk Roland Waszkowiak, to wydaje się, że przy ich wsparciu frekwencja i rekord w sobotę jest gwarantowany. Dotychczas rekordową frekwencję zanotowano w jednej ze styczniowych akcji, współorganizowanej przez Ochotniczą Straż Pożarną w Chotowej. Wzięło w niej udział 33 morsów.
Patronem medialnym akcji jest Obserwator Lokalny.

Admin Admin

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Weryfikacji czaz
Weryfikacji czaz 12.02.2018, 16:18
Gdyby tak jeszcze samorzadowcy hartowali dotrzymywanie slowa, a z podobna energia poszerzali swoje kompetencje i umiejetnosci, to byloby SUPER!
badass
badass 11.02.2018, 19:25
Tak co tydzień będzie relacja na stronie OL z tego "wydarzenia"? Mają wykupiony jakiś abonament, czy nie ma już o czym pisać ? Równie dobrze można robić cotygodniową relację z lepienia bałwana przez dzieci pod blokiem lub szukania zeszłorocznego śniegu. Żenada.
Darekdebica
Darekdebica 10.02.2018, 21:13
No już widać kampanie wyborcza do samorządu, kto wytupuje przynajmniej 2 osoby z tego towarzystwa co będzie startować ?
Q
Q 12.02.2018, 07:27
Niech startują wszyscy, startuj i Ty :-).

Pozostałe