Za oknami mróz, a oni na Hawajach (zdjęcia)

  • 11.02.2018, 09:09 (aktualizacja 12.02.2018, 11:06)
  • Admin Admin
Za oknami mróz, a oni na Hawajach (zdjęcia) Tikkurila Polska SA
To była trzecia tej zimy odsłona Tikkurila Lododisco. Dębiczanie bawili się tym razem w hawajskich rytmach i klimatach.

Uczestnicy imprezy przenieśli się na Hawaje, gdzie bawili się w rytmie gorących, karnawałowych przebojów. Klimatu dopełniły hawajskie dekoracje, spódniczki oraz naszyjniki z kwiatów. Uczestnicy mogli sprawdzić swoje umiejętności w przygotowanych przez firmę Tikkurila konkursach, m.in. na najlepsze wykonanie tradycyjnego hawajskiego tańca hula, czy w jedzeniu mandarynek na czas. Organizatorzy nagrodzili też najbardziej kreatywne stylizacje, które najlepiej wpisały się w hawajski klimat imprezy. 
- Frekwencja na każdej kolejnej edycji Tikkurila Lododisco oraz rosnący zasięg imprezy są dla nas najlepszą informacją zwrotną – mówi Magdalena Olszewska, kierownik komunikacji korporacyjnej i PR firmy Tikkurila.
Na dyskotekę przyszli nie tylko mieszkańcy Dębicy i okolic, przyjechali też goście z Przemyśla, Łańcuta, Krakowa i innych miast, więc widać, że impreza się spodobała i jest na swój sposób czymś wyjątkowym. 
- Dusza się raduje, kiedy widzę młodzież, która przychodzi na dyskoteki tak tłumnie. Są młodzi, radośni i bardzo kulturalni, dzięki temu każde Tikkurila Lododisco jest bardzo bezpieczne – komentuje Marta Pawełko, dyrektor MOSiR Dębica.
Firma Tikkurila Polska SA, MOSiR Dębica oraz Burmistrz Miasta Dębica dziękują wszystkim za wspaniałą zabawę! 
 

Admin Admin

Zdjęcia (53)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe