Niedziela, 18.11.2018, imieniny: Klaudyny, Romana, Tomasza

Piotr Czarnawski wyróżniony w I etapie olimpiady geograficznej

  • 12.02.2018, 08:42
Piotr Czarnawski wyróżniony w I etapie olimpiady geograficznej
Piotr Czarnawski, tegoroczny maturzysta I Liceum Ogólnokształcącego w Dębicy, uczestnik 44. Olimpiady Geograficznej, w konkursie na najlepszą pracę z zakresu gleboznawstwa otrzymał wyróżnienie za pracę „Wpływ zróżnicowania typów genetycznych i bonitacyjnych gleb na kierunek rozwoju gospodarczego gminy Jodłowa”. Konkurs był pierwszym etapem olimpiady.

Komisja ds. Edukacji Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego przyznała Piotrowi czwarte miejsce w Polsce. Pokonał specjalistyczne szkoły geodezyjne, leśne i rolnicze. Był lepszy od uczestników z Warszawy, Wrocławia, Gdańska i Białegostoku.
Obok dyplomu i wielu nagród, przyszły student, otrzymał prawo publikacji pracy w wydawnictwach Polskiego Towarzystwa Gleboznawczego i Polskiego Towarzystwa Geograficznego.
Składając gratulacje organizatorowi niezapomnianej studniówki w Jodłowej nie sądziłem, że za kilka dni będę znów ściskał mu dłoń - mówi Leszek Klabacha, dyrektor I LO.
- To kolejna dobra nowina z naszej szkoły - dodaje.
Nauczycielem geografii Piotra Czarnawskiego z klasy 3F I LO jest Tomasz Kozioł.

 

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe