Pierwsza edycja Tikkurila Lododisco za nami - zobacz zdjęcia

  • 31.10.2016, 08:57 (aktualizacja 31.10.2016, 09:03)
  • Admin Admin
Pierwsza edycja Tikkurila Lododisco za nami - zobacz zdjęcia
Ponad 400 osób wzięło udział w pierwszej edycji Tikkurila Lododisco, w klimacie fluo. Imponujący był również przekrój wiekowy uczestników - najmłodsza łyżwiarka liczyła sobie 14 miesięcy, zaś najstarszy uczestnik zabawy miał ponad 70 lat.

Zainteresowanie wydarzeniem było ogromne nie tylko wśród dębiczan. Na dyskotekę przyjechały osoby z wielu okolicznych, ale i też z dalszych miejscowości, np. z Rzeszowa, Łańcuta, Nowej Dęby, Tarnowa czy Krakowa.
Była to pierwsza z planowanego cyklu 4 tematycznych imprez na lodzie. Każda edycja, swoją tematyką oraz stylem, będzie dopasowana do terminu, w którym została zaplanowana, a główną rolę w każdej z nich będzie odgrywał kolor. Wydarzenie zorganizowała firma Tikkurila Polska SA, wyłączny sponsor, we współpracy z gospodarzem wydarzenia, MOSiR Dębica.
- To pierwsza dyskoteka na lodzie na taką skalę w Dębicy, ale i w całym regionie. Dziękujemy firmie Tikkurila za ogromne zaangażowanie i włączenie się w organizację wydarzenia. Poprzez takie imprezy promujemy sport, ale też dbamy o kondycję psychiczną mieszkańców Dębicy. Muzyka i kolorowe światła wyzwalają endorfiny, co w czasie jesiennej szarugi jest niezmiernie ważne i potrzebne” – mówi Marta Pawełko-Tokarz, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.
- Takie spotkania na lodzie, w  różnych odsłonach, mają na celu zachęcenie całych rodzin do wspólnego aktywnego spędzania czasu oraz promowanie sportu i zdrowego stylu życia. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich na kolejną edycję wydarzenia. Zamiast spędzać piątkowy wieczór na kanapie przed telewizorem, jako alternatywę proponujemy założenie łyżew i fajną, zdrową, kolorową zabawę na lodzie. Wierzymy, że formuła Tikkurila Lododisco okaże się na tyle atrakcyjna, że zachęci do przyjścia na lodowisko nawet takie osoby, które nigdy wcześniej nie próbowały jazdy na łyżwach, i że to będzie taki początek ich łyżwiarskiej przygody - mówi Magdalena Olszewska, kierownik ds. komunikacji korporacyjnej i PR w Tikkurila Polska.      
Cała impreza przebiegła bardzo bezpiecznie. Kolejne odsłony wydarzenia planowane są na:  25 listopada – Tikkurila Lododisco  Andrzejkowe, 20 stycznia – Tikkurila Lododisco – Karnawał na lodzie i 17 lutego – Tikkkurila Lododisco – w klimacie Walentynkowym.

Informacja prasowa Tikkurila Polska

 

Admin Admin

Zdjęcia (18)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marta Pawełko-Tokarz
Marta Pawełko-Tokarz 31.10.2016, 23:25
Dziękuję za miłe słowa, zapraszamy na następne edycje i zapewniam że dołożymy starań aby sprawić radość wszystkim uczestnikom :-)
Mati
Mati 31.10.2016, 09:28
Było super, dziękujemy.

Pozostałe