Nemo: 3600 osób skorzystało z promocji

  • 13.02.2018, 14:57 (aktualizacja 13.02.2018, 19:29)
  • Admin Admin
Nemo: 3600 osób skorzystało z promocji GOSiR w Pustkowie - Osiedlu
Dla wszystkich osób, które w zimowe dni ferii chciały aktywnie spędzić czas Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica przygotował na Kompleksie Basenów NEMO w Pustkowie-Osiedlu szereg atrakcji i zajęć w wodzie. Skorzystało z nich blisko 3600 osób.

Podczas ferii obowiązywały łącznie 3 oferty: Poranne rybki NEMO, Aktywny Senior oraz specjalny bilet na dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Dębica, uprawniający do wejścia na basen w godzinach od 9.00 do 13.00 w cenie 2 zł za godzinę.
Dla wszystkich dzieci i młodzieży przygotowano trzy programy zajęć, które były prowadzone na basenie od wtorku do piątku tj. gry i zabawy w wodzie z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, zabawy grupowe z wykorzystaniem piłek plażowych, rzut do celu, chodzenie po wodzie w kuli, przeciąganie liny na pontonach, wyścigi na pontonach, skoki do wody oraz nauka pływania dla grup zaawansowanej i początkującej.

Admin Admin

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe