Ciotka przyjedzie z Mielca

  • 14.02.2018, 15:16 (aktualizacja 14.02.2018, 21:51)
  • Admin Admin
Ciotka przyjedzie z Mielca Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Ciotkę, spektakl w wykonaniu Teatru Rozmaitości im. Stefana Ostrowskiego z Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu w marcu będziemy mogli zobaczyć na scenie Domu Kultury Kosmos.

Przedstawienie w reżyserii Jadwigi Klaus powstało na podstawie specjalnie napisanej dla zespołu sztuki mieleckiego pisarza Włodzimierza Kłaczyńskiego. Akcja przedstawienia toczy się na wsi w czasach głębokiego PRL. Miejscowa rodzina wynajmuje stary dom letnikom z dzieckiem. Będzie to powodem do wielu zaskakujących wydarzeń.
Czy lokatorzy rzeczywiście są zamożnymi mieszczuchami spragnionymi wiejskich widoków? Czy głowa rodziny jest profesorem – botanikiem na UJ, a jego wyprawy po zioła mają czysto naukowy charakter? Dlaczego jego żona tak lekko podchodzi do swoich obowiązków macierzyńskich, że tytułowa ciotka postanawia zajmować się maluchem w trosce o jego zdrowie? Kogo omota sprytna letniczka i jakie nowiny przyniesie babka Dzwoniątko?

Obsada: Ciotka Sabina – Barbara Stec, Babka Dzwoniatko – Joanna Kruszyńska, Ojciec – Andrzej Bryła, Matka – Maria Orłowska, Córka Zdzicha – Agnieszka Michna, Syn Pietrek – Maciej Błachowicz, Lokatorka – Barbara Jabłońska, Brodaty – Kamil Kosiba, Dziecko – Szymon Weryński, Jahończyk – Paweł Pazdan, Sufler – Genowefa Królikowska.

1 marca 2018, godz.19:00, DKiK Kosmos

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe