Od nas jest sześć - poznaj kandydatki do tytułu Miss Podkarpacia 2018 i Miss Nastolatek Podkarpacia 2018

  • 15.02.2018, 08:36 (aktualizacja 26.02.2018, 13:41)
  • Grzegorz Król
Od nas jest sześć - poznaj kandydatki do tytułu Miss Podkarpacia 2018 i Miss Nastolatek Podkarpacia 2018
Sześć mieszkanek powiatu dębickiego weźmie udział w gali finałowej wyborów Miss Podkarpacia 2018 i Miss Nastolatek Podkarpacia 2018. W pierwszej kategorii zobaczymy Łucje Pytel i Katarzynę Sobarnię, a w drugiej Oliwie Wiktor, Martynę Stępień, Karoline Zaworska i Magdalenę Szenszoł. To, czy któraś z nich założy koronę najpiękniejszej, okaże się już 18 marca, w Grand Chotowa Hotel*** Spa&Resort.

Aktualną Miss Podkarpacia jest dębiczanka Natalia Barańska, natomiast najładniejszą nastolatką w województwie jest Kinga Kozioł z Rzemienia. Obie tymi tytułami mogą szczycić się jeszcze ponad miesiąc. Przynajmniej formalnie. Potem będą musiały przekazać swoje korony.
 

Blisko osiemdziesiąt chętnych, by zdobyć koronę
W konkursie udział mogą brać panie w wieku 14-27 lat. Zgłosiło się ich aż 78. W niedzielę 28 stycznia wszystkie przyjechały do Grand Chotowa Hotel*** Spa&Resort, gdzie jury wybrało 18 kandydatek, które wezmą udział w gali finałowej.  Aż sześć z nich to mieszkanki naszego powiatu.
 

Kuzynki z gminy Czarna lubią nowe wyzwania
Powody, dla których nasze kandydatki zdecydowały się wziąć udział w konkursie są różne. Łucja Pytel, która będzie walczyła o koronę Miss Podkarpacia 2018 wyjaśnia, że lubi wyzwania.
- Staram się rozwijać, nie lubię stać w miejscu - dodaje młoda mieszkanka gminy Czarna.
Nowe wyzwania sprawiły, że w konkursie, tyle że w Miss Nastolatek Podkarpacia 2018, startuje także Magdalena Szęszoł, kuzynka Łucji Pytel.
- Jest to szansa na nowe doświadczenia oraz wspaniałe przeżycie - mówi.
Konkurs motywuje do działania Katarzyna Sobarnia zdecydowała się wziąć udział w wyborach ponieważ uważa, że takie wydarzenia zwiększają pewność siebie i kształtują w człowieku samodyscyplinę.
- A są to cechy, których posiadanie procentuje w życiu oraz pomagają sprostać wyzwaniom. Udział w konkursie traktuję jako kreatywne zadanie motywujące mnie do działania - wyjaśnia kandydatka z Grabin.
W przypadku Oliwii Wiktor górę wzięła przede wszystkim ciekawość. Dębiczanka ma za sobą kilka sesji zdjęciowych, a ich efekty można oglądać na portalu MaxModels oraz na jej instagramie. O swoich szansach w konkursie wypowiada się bardzo ostrożnie.
- Zobaczymy, co z tego wyjdzie. Gdyby udało się, to myślę, że zwiążę z modelingiem swoją przyszłość - wyjaśnia.
O koronę Miss Nastolatek Podkarpacia 2018 ubiegać się będzie także Martyna Stępień. Dla niej udział w konkursie to przygoda.
- Chciałam też zawrzeć nowe znajomości, wystąpić przed publicznością i dobrze się bawić - mówi.
Ostatnią kandydatką z naszego powiatu jest Karolina Zaworska. Ona także powalczy o tytuł Miss Nastolatek Podkarpacia 2018. Ona również liczy na nawiązanie nowych, ciekawych znajomości.
- Chciałam też spróbować swoich sił i zdobyć nowe doświadczenia - wyjaśnia szesnastolatka z Dębicy.

Miss będzie do końca życia
W marcu Natalia Barańska będzie musiała oddać koronę Miss  Podkarpacia, którą wywalczyła w ubiegłym roku. Mówi jednak, że nie będzie jej przykro.
- Każda się z tym przecież liczy. A poza tym zawsze powtarzam, że miss się nie bywa, tylko jest się nią do końca życia - mówi dębiczanka.
Ma nadzieję, że jej następczyni będzie prężnie działać, że nie poprzestanie na wywalczeniu tytułu, ale postara się go dobrze wykorzystać.

Grzegorz Król

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe