Sobota, 19.10.2019

Rekord w zimnej wodzie; wiceburmistrz Iwasieczko morsem (zdjęcia)

  • 17.02.2018, 13:42 (aktualizacja 17.02.2018, 22:45)
  • Admin Admin
Rekord w zimnej wodzie; wiceburmistrz Iwasieczko morsem (zdjęcia)
42 osoby wzięły udział w dzisiejszym morsowaniu w Chotowej. To rekord nie tylko tego roku, ale też ostatnich dwóch sezonów, od kiedy Spartan Race Training Group organizuje akcję w ośrodku Grand, we współpracy z Ochotniczą Strażą Pożarną w Chotowej. Dzisiaj morsami zostali m.in. Wojciech Iwasieczko - wiceburmistrz Dębicy, ppłk Roland Waszkowiak - dowódca dębickiego batalionu Wojsk Obrony Terytorialnej.

Tym samym Wojciech Iwasieczko został drugim z włodarzy z naszego powiatu, który został morsem w Chotowej. Od kilku tygodni zimnych kąpieli zażywa też Grzegorz Reguła - wicewójt gminy Żyraków. Dzisiaj debiutował także Adam Pieniążek - radny gminy Dębica.

Dzisiaj w Chotowej w morsowaniu wzięły udział 42 osoby, co ciekawe, niemal tyle samo kobiet, co mężczyzn. To rekordowe morsowanie w naszym powiecie, jeśli chodzi o ilość uczestników. Spotkania w Chotowej są otwarte dla wszystkich chętnych, kontynuowane będą w kolejne soboty o godz. 11, do końca zimy.

Do najwytrwalszych morsów w Chotowej w tym sezonie, uczestniczących w dzisiejszej akcji należą m.in.: Bożena Bała, Patrycja Kasprzyk, Małgorzata Lesiak, Bernadetta Mardeusz, Urszula Namiota, Agnieszka Żurek, Paweł Morawczyński, Sebastian Pająk, Piotr Pyka, Jarosław Wysokiński.

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dziunia
Dziunia 25.02.2018, 18:56
Jak można akceptować zapisy regulaminu, jeśli takowy nie istnieje. Absurd!
darekdebica
darekdebica 21.02.2018, 19:44
Mig dobrze piszesz brawo Ty
Mig
Mig 20.02.2018, 22:02
Ropczyce, Pustków czy Mielec. Zobaczmy tam obiekty sportowe. Stadiony, bieżnie tartanowe, oświetlenie. W Dębicy gdyby nie społecznicy i mali sponsorzy obiekty wyglądałyby jeszcze gorzej. Hala Domu Sportu mimo, iż po kapitalnym remoncie już śmierdzi i jest brudna. Sala nr 112 w tym budynku woła o pomstę do nieba: drzwi bez szyby, wypadający 40- letni parkiet, kosze zawieszone na stalowych linkach, połamane drabinki i osłony grzejników, brudno, pełno piasku, butelek i kurzu. Mocowania siatek do piłki siatkowej to stalowe haki zlokalizowane na wysokości głowy małego dziecka. Gdzie jest kierownik, dyrektor? Kto nadzoruje ten bajzel? Nawierzchnia bieżni na stadionach MKS, Wisłoki, byłej Jednostki, SP 9 i stadionu LA na Igloopolu to jeden wielki dramat z lat 80-tych. No i hit: Hala Sportowa przy ratuszu. Ten obiekt to "wizytówka" naszej władzy. Smród, brud, kurz.....tam trenują dzieci oraz odbywają się imprezy bokserskie i charytatywne. Skandal. Na hali Wisłoki choć bez fajerwerków, ale nie śmierdzi, jest czysto i schludnie. Proponuję wybudowanie otwartego zbiornika z zimną wodą ( najlepiej na rynku) gdzie będzie się mógł pluskać nasz świeżo ochrzszczony Mors - Iwasieczko, bo to on chyba ma w zakresie swoich obowiązków nadzór na tym rumowiskiem, które nosi nazwę obiektów sportowych.
Darekdebica
Darekdebica 19.02.2018, 21:49
Litosci debica24
Zdzich
Zdzich 19.02.2018, 07:17
A co nas to obchodzi? może lepiej napiszecie dlaczego młodzi uciekają z Dębicy i dlaczego nikt nic nie robi żeby to zmienić.
mały glut
mały glut 19.02.2018, 21:34
Bo w Dębicy sport jest najważniejszy!!! Nowe trybuny na stadionach i lodowiskach - tam trzeba inwestować miliony z podatków tych, co jeszcze nie wyjechali !!!!
Paweł2
Paweł2 20.02.2018, 11:33
Stadion Wisłoki to złomowisko, trybuna duża nadaje się do zamknięci,konstrukcja przerdzewiała.Stadion Igloopol gruzowisko.Nie widzę tych milionów. Miasto chce nową trybunę na lodowisku,która jest nie potrzebna i tu sie zgadzam. Obecne trybuny na lodowisku nie są wstanie zapełnic, a muslą nad kolekną?Na hokej chodzi oloło 50 osób to maks
Jan8
Jan8 20.02.2018, 08:12
Nie widzę tych trybun na stadionach za miliony ? chodz by się przydały.
Dębica odstaje od miast Podkarpacia brakiem nowoczesnej infrastruktury, czyli brakuje ładnych trybun na stadionach.
Takie małe miasta jak Sędziszów i Ropczyce mają takie ładne trybuny, Dębica odstaje od tych mniejszych, a co dopiero ośrodki takie jak nasze miasto to do nich mamy dekadę zacofania. Pojedz sobie do Mielca, Tarnobrzega,Stalowej Woli, i Rzeszowa i zobacz jakie mają nowoczesne stadiony..
ggg
ggg 20.02.2018, 00:48
Jaki sport a wyniki gdzie? Dla zabawy tyle baniek wyrzucić w błoto ?
Szumen
Szumen 19.02.2018, 20:09
a czego sie spodziewac po pisie? na pewno nie rozwiązywania problemów
nmk
nmk 19.02.2018, 01:27
a gdzie Mario ?
ksfan
ksfan 20.02.2018, 00:55
Mario lubi hokej ! piłka bleeeee.

Rych
Rych 17.02.2018, 20:47
A od kiedy p. Iwasieczko jest włodarzem dębickiego powiatu? Jego ego i ambicje sięgają znacznie wyżej, ale powiatu chyba jeszcze nie omotał?
foczka
foczka 17.02.2018, 16:29
Dajcie Państwo szanse zaprezentowania się w zimnej wodzie Panu Posłowi Janowi z PIS. On tak lubi ciekawe zdjęcia z sobą na pierwszym planie. Proszę, umożliwcie mu taką promocję.

Pozostałe