Laury Czytelników Obserwatora Lokalnego wręczone

  • 23.02.2018, 13:26 (aktualizacja 24.02.2018, 20:48)
  • Admin Admin
Laury Czytelników Obserwatora Lokalnego wręczone Od lewej: Jacek Podlasek, Halina Niziołek, Agnieszka Drozd, Magdalena Machaj, Daniel Wójcik, Eleonora Gruszka - czytelniczka OL, która wręczała statuetki laureatom, Piotr Skrzek. Fot. Grzegorz Król
Jacek Podlasek - działalność społeczna, Agnieszka Drozd - gospodarka, Halina Niziołek - kultura, Magdalena Machaj - oświata, Daniel Wójcik - polityka i samorząd, Piotr Skrzek - sport, to zdobywcy Laurów Czytelników Obserwatora Lokalnego 2017. Spośród nich Kapituła konkursu wybrała Człowieka Roku OL 2017.

Ogłoszanie wyników odbyło się wczoraj wieczorem w Sali na Piętrze restauracji Steakhouse. Wyboru laureatów w sześciu kategoriach dokonali Czytelnicy Obserwatora Lokalnego.

Jacek Podlasek jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilzneńskiej, inicjującego wiele wydarzeń, odbywających się każdego roku w tej gminie.

Agnieszka Drozd - prezes firmy Bama Logistics, dynamicznie rozwijającej się z branży transportowej, często nagradzanej. W ub. roku otworzyła ona w Niemczech swój pierwszy zagraniczny oddział.

Halina Niziołek jest autorką wspomnień o Bobrowej, książki, która nie tylko przenosi nas do przeszłości, ale dowodzi, jak ważne, także dla przyszłości, jest środowisko, w którym żyjemy.

Magdalena Machaj zainicjowała i prowadził projekt, dzięki któremu gimnazjaliści z Brzostku brali udział w Akademii Orange, a w finale ogólnopolskim akcji zajęli 2. miejsce.

Daniel Wójcik, radny miejski w Brzostku, sekretarz Lokalnej Grupy Działania Liwocz, inicjował i koordynował działania z zakresu ochrony przyrody oraz tworzenia nowych miejsc pracy.

Piotr Skrzek to trener badmintonistów Orbitka Straszęcin, medalistów olimpiady młodzieży i mistrzostw Polski w tej dyscyplinie.

Więcej w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny, we wtorek 27 lutego br.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Gosc
Gosc 24.02.2018, 14:01
Firma Bama Logistics komuś "s" uciekło.
wel
wel 24.02.2018, 13:45
gratulacje dla zwyciezcow.
pytanie do redakcji- bedzie informacja o ilosci zebranych gosow przez poszczgolych uczestnikow? uwazam ze to byloby dobre dla gosujacych.
Gosc
Gosc 24.02.2018, 11:27
Zagraniczny oddział w Pilźnie. Serio? ????
J.
J. 24.02.2018, 11:25
Zagraniczny oddzial nie jest w Pilźnie.

Pozostałe