Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Więcej Śnieżki w Zawadzie

  • 6.03.2018, 10:41
Więcej Śnieżki w Zawadzie Budowa w Zawadzie ma się rozpocząć w tym roku. Fot. archiwum
Śnieżka kupiła drugą działce w strefie przemysłowej w Zawadzie. Przylega do tej, którą firma nabyła w 2016 roku, łączna ich powierzchnia to 20 hektarów. Powstanie tam centrum logistyczne.

Producent farb i lakierów z Lubziny pierwszą z działek - 5,3 ha, pomiędzy firmami Olimp Labs i Hutchinson, kupił w 2016 roku. od początku w planach była budowa centrum logistycznego; obecne główne magazyny spółki znajdują się w Brzeźnicy.
Teraz Śnieżka kupiła drugą, sąsiednią działkę. Jest większa - 15 ha, kosztowała 17,8 mln zł brutto. Firma kupiła ją od Agencji Nieruchomości Rolnych Skarbu Państwa.Wcześniej z prawa pierwokupu nie skorzystała Agencja Rozwoju Przemysłu.
Budowa centrum logistycznego Śnieżki w Zawadzie rozpocząć ma się jeszcze w tym roku.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
&$
&$ 10.03.2018, 23:39
Gaduła na dworcu PKP przy Sandomierskiej nie daje spać i wypoczywać!Po co komu taki jazgot? Ściszać te megafony!!!
lalek
lalek 11.03.2018, 09:18
stacja wschod dziala , musi byc glosno
Grzegorz
Grzegorz 7.03.2018, 19:34
Zróbcie sobie strefę ekonomiczną w Latoszynie .Dębica od strony wschodniej jest naszpikowana zakładami uważanymi za uciążliwe dla środowiska, a tu też przecież ludzie mieszkają .Wentylatory z Bratexu na Błoniach huczą na okrągło, aż nie da się tego słuchać.Pytanie do burmistrz i starosty kto odbierał ten bubel i dlaczego nie uwzględnił huku z wentylatorów .Co ciekawe huk nie jest słyszalny z bliska / wentylatory są wysoko / tylko na działkach miedzy torami a boczną ulicą Sandomierską prowadząca do Taboru .wszystkie wyloty wentylatorów z Bratexu i Polgrafixu sa w tym kierunku .Można sprawdzić w każdej chwili .
tmt
tmt 7.03.2018, 07:46
Tereny w Strefie Ekonomicznej pod magazyny ...gratuluje !!! Szkoda slów
tmt
tmt 7.03.2018, 12:57
Jeśli tereny w Strefie będą sprzedawana pod magazyny - to zapomnijmy o miejscach pracy...kompletnie dla mnie jest to niezrozumiałe ..a faktyczne atrakcyjne miejsca pracy uciekają gdzie indziej - głośna inwestycja Lufthansy , która miała być w Zawadzie - będzie zrealizowana w Jasionce w Rzeszowie.....
Niezłośliwy
Niezłośliwy 6.03.2018, 19:18
Szkoda, że zabrakło kluczowej informacji, komu zawdzięczamy ten sukces, tzn. posłowi i pewnemu radnemu wojewódzkiemu...
wanda
wanda 6.03.2018, 21:37
Strefę zawdzięczamy, tyle w temacie. mądremu dość
Niezłośliwy
Niezłośliwy 7.03.2018, 11:47
Mając na uwadze dyskusje na temat innych wydarzeń domniemuję, że niejaka "wanda" pozostaje w bliżej nieokreślonym afekcie ze wspomnianymi dżentelmenami.
Bazyli Kędziorek
Bazyli Kędziorek 6.03.2018, 11:52
I to jest pierwsza dzisiaj dobra wiadomość....

Pozostałe