Sobota, 15.12.2018, imieniny: Celiny, Ireneusza, Niny

Rekrutacja trwa cały rok

  • 9.03.2018, 09:41 (aktualizacja 09.03.2018 10:35)
Rekrutacja trwa cały rok Zespół Szkół Specjalnych
W Zespole Szkól Specjalnych w Dębicy odbył się Dzień Otwarty. Spotkanie było okazją do zapoznania się z bogatą ofertą placówki oraz do skorzystania z porad nauczycieli i specjalistów.

Goście obejrzeli program artystyczny, spotkali się z dyrektorem Martą Biłas, która opowiedziała o działalności dydaktycznej, opiekuńczej i wychowawczej szkoły. Osoby zainteresowane mogły wziąć udział w zajęciach praktycznych w ramach wszystkich przedmiotów realizowanych w placówce na poszczególnych etapach nauczania, a także skorzystały z zajęć specjalistycznych. Największym powodzeniem cieszyły się te plastyczne, gospodarstwa domowego, uprawy  roślin oraz specjalistyczne z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu takiego jak: komunikacja alternatywna AAC, logopedia, EEG Biofeedback oraz integracja sensoryczna.
Bardzo atrakcyjna i urozmaicona oferta zainteresowała zarówno rodziców jak i uczniów, którzy chętnie uczestniczyli w zajęciach. Rekrutacja do Szkoły Podstawowej, klas gimnazjalnych, Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz na zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka trwa cały rok.

 

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe