3. w Dębicy Bieg w spódnicy (zdjęcia)

  • 11.03.2018, 16:57 (aktualizacja 12.03.2018, 10:20)
  • Admin Admin
3. w Dębicy Bieg w spódnicy (zdjęcia)
Blisko 200 uczestników, w tym 163 panie, stanęło na starcie 3. w Dębicy Biegu w spódnicy. Odbył się dzisiaj w Parku Skarbka-Borowskiego. Bieg na szpilkach wygrała Małgorzata Ligęska, w najpiękniejszej spódnicy biegła Maria Pękala, zaś najlepiej prezentującą się drużyną były Dębickie Gepardy.

Bieg organizuje Klub Biegacza Maratończyk, we współpracy z władzami miasta. W tym głównym liczy się udział, nie ma klasyfikacji. Najważniejsza jest dobra zabawa i wspólnie czas spędzony. Wśród biegaczy dominują panie, ale  nie brakuje panów ubarwiających to wydarzenie.  
Dobra zabawa to podstawa także biegu na szpilkach. W tym roku odważyło się pokonać trasę 26 pań. Tu liczyły się też miejsca. Wygrała Małgorzata Ligęska, Justyna Żmuda,Elżbieta Drąg.
W konkursie na najpiękniejszą spódnicę pierwsze miejsce zdobyła Maria Pękala, drugie Elżbieta Drąg, trzecie Magdalena Ruciak.
Jury wybrało także najlepiej prezentujące się grupy. Pierwsze miejsce zdobyły Dębickie Gepardy, drugie Rodzina Flinstonów, trzecie Psi Azylek.

Admin Admin

Zdjęcia (103)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe