Fun & Sport od dzisiaj otwarty (zdjęcia)

  • 12.03.2018, 15:12 (aktualizacja 12.03.2018, 18:45)
  • Admin Admin
Fun & Sport od dzisiaj otwarty (zdjęcia)
Już 31 stycznia pierwsza grupa dzieci korzystała z atrakcji Fun & Sport. Ale dzisiaj Centrum Aktywnego Wypoczynku przy ul. Ratuszpwej zostało uroczyście otwarte m.in. przez Monikę Różańską. Gospodarzem uroczystości była Agata Żmuda, dyrektor Weldon School, bo w ramach tej instytucji funkcjonuje także F&S.

Centrum otwarli, przecinając wstęgę członkowie zarządu spółki Weldon, prezes Kazimierz Mikrut oraz Monika i Marek Różańscy. Zanim to się stało zabrzmiały piękne dźwięki utworu Zabierz mnie na księżyc Franka Sinatry w wykonaniu klarnecisty Sebastiana Tomasika.
- Centrum zostało otwarte - oznajmiła uroczyście dyrektor Żmuda.
Obejmuje ono kilka stref rozrywki: plac zabaw (kącik malucha), bowling, paintball laserowy, squash. Jest też kawiarnia, a całość to oferta dla dzieci, ale też rodziców. Nie tylko uczniów Weldon School, F&S otwarte jest dla wszystkich miłośników dobrej zabawy. Dlatego gośćmi uroczystości byli nie tylko przedstawiciele władz miasta i powiatu, firm budowlanych, współpracujących przy powstaniu Weldon School, w tym centrum rozrywki, ale też dyrektorzy przedszkoli i szkół. Był też Łukasz Różański, mistrz zawodowego ringu bokserskiego.
Kazimierz Mikrut przedstawił krótko historię powstania całego kompleksu. Najpierw budowa przedszkola (obecnie 196 wychowanków), od czerwca do końca lipca 2010 roku.
- Była to najszybsza budowa, jaką w tym systemie zrobiliśmy - powiedział Kazimierz Mikrut.
Miał na myśli system budowlany Weldonu, wcześniej powstało podobne przedszkole w Ropczycach. Tam jednak budowa trwała o miesiąc dłużej.
Następnym etapem była budowa szkoły (obecnie 38 uczniów), zakończona w 2014 roku. Teraz Fun & Sport, który stanowi trzecią część kompleksu (Weldon School).
- Przyśpieszenie nastąpiło po zmianie pozwolenia na budowę, to był wyścig z czasem - przyznał Kazimierz Mikrut.
Od tej zmiany, czyli od końca września 2017 prace trwały do stycznia, gdy w centrum pojawili się pierwsi mali goście.
Cały obiekt: przedszkole, szkoła i F&S to łącznie 2864 metrów kwadratowych. Wnętrze centru rozrywki zaprojektowane zostało przez Katarzynę Owczarek.
- W przyszłości planujemy budowę kortu tenisowego i parkingu - powiedział prezes Mikrut, zanim złożył wszystkim przyszłym gościom życzenia udanej zabawy.

O otwarciu Fun & Sport czytaj także w najnowszym wydaniu tygodnika Obserwator Lokalny. Już jutro, 13 marca, jak co tydzień we wtorek.


 

Admin Admin

Zdjęcia (23)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Taka jedna
Taka jedna 18.03.2018, 20:07
Szykuje się kolejna wylęgarnia plotek, gdzie nie mające co robić mamuśki będą nakręcały aferki ( tak, jak teraz w kulkolandzie)

Pozostałe