Prezes firmy kontra mistrz ringu. Pojedynek na szachownicy

  • 12.03.2018, 20:23 (aktualizacja 13.03.2018, 07:49)
  • Admin Admin
Prezes firmy kontra mistrz ringu. Pojedynek na szachownicy
Kazimierz Mikrut, to prezes spółki Weldon. I szachista, przed pojedynkiem z którym znajomych ostrzegają ci, którzy już przegrali. Podczas otwarcia Fun & Sport wyzwanie podjął tylko Łukasz Różański, zawodowy pięściarz. Mało kto wieścił mu sukces.

Kazimierz Mikrut to współtwórca potęgi firmy Śnieżka SA. Prezes spółki Weldon, która oprócz podstawowej działalności przemysłowej prowadzi także w Dębicy Weldon School. Sukcesom w biznesie dorównują te na szachownicy, choć gra tylko amatorsko.

Łukasz Różański, bokser Stali Rzeszów. Na zawodowym ringu wygrał wszystkich osiem walk, w tym siedem przez nokaut. Sam skromnie mówi, że te najtrudniejsze dopiero przed nim.

Do szachowego pojedynku  doszło w poniedziałek po otwarciu Centrum Aktywnego Wypoczynku - Fun & Sport - relacja z otwarcia patrz niżej. Gra nie zakończyła się po kilku ruchach, obaj zawodnicy zbijali rywalowi figura po figurze. Niewiele ich zostało, gdy prezes Mikrut zaproponował remis. I tak zakończyła się ta partia.

 

Fun & Sport otwarty (zdjęcia)

Admin Admin

Zdjęcia (9)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe