Spełnij swoje marzenia o szczupłej sylwetce!

  • 13.03.2018, 12:32 (aktualizacja 14.03.2018, 08:21)
  • Admin Admin
Spełnij swoje marzenia o szczupłej sylwetce! Projekt Zdrowie
Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce na wiosnę, trzeba wziąć się do pracy od zaraz! Nie zwlekaj! Proces utraty zbędnych kilogramów musi być racjonalnie zaplanowany. Aby na wiosnę zobaczyć efekty wprowadzenia zdrowego stylu życia i nawyków żywieniowych, należy zacząć już od teraz!

Każdy z nas dobrze wie, jak wielką rolę dla naszego zdrowia odgrywa zdrowa i zbilansowana dieta. Niestety nie każdy umie tą wiedzę wprowadzić w życie. Wszelkie postanowienia schudnięcia kończą się często jedynie na obietnicach i odkładaniu diety na przysłowiowe jutro. Co zrobić, aby tym razem skutecznie zmienić swoją sylwetkę i polepszyć samopoczucie? Mamy na to sposób! Warto udać się do dietetyka w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie!
Aby nie zniechęcić się do odchudzania już na samym stracie, warto wybrać się do dietetyka, który pomoże wdrożyć zdrowe nawyki żywieniowe i zadba o podtrzymywanie motywacji. Odchudzanie z dietetykiem może okazać się przyjemniejsze niż myślisz. Dzięki radom i wskazówkom udzielanym podczas cotygodniowych wizyt kontrolnych, łatwej jest pokonać chwile zwątpienia.
Taką decyzję podjęły bohaterki metamorfozy – Bogusława i Beata, które z pomocą dietetyka z Centrum Dietetycznego Projekt Zdrowie wspólnie schudły ponad 35 kilogramów.

Jeśli jesteś gotowy na realizację swojego postanowienia, zamień chęci na działanie. Nie zwlekaj i już dziś umów się na wizytę w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie! Centrum dietetyczne zapewnia porady wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów, ciągłe wsparcie, motywację i doradztwo dietetyczne oparte na najnowszych badaniach naukowych. Celem Projektu Zdrowie jest pomoc ludziom w zaprowadzeniu trwałych zmian stylu życia poprzez profesjonalne porady dietetyczne. To właśnie nasi wysoko wykwalifikowani dietetycy w trakcie indywidualnych konsultacji, tworzą dietę dobraną idealnie do stanu zdrowia, potrzeb i preferencji pacjenta. Dzięki dobrze zbilansowanym menu jesteśmy w stanie zwalczyć czy zminimalizować wiele dolegliwości i chorób.
Zapisz się już dziś!
Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
ul. Rynek 43
39-200 Dębica
Tel: 883 771 774

E-mail: [email protected]

Admin Admin

Zdjęcia (2)

Podziel się:Pozostałe