Świętuj w Raju z Dębicką Kraniczanką: pokaz mody, gadżety dla wszystkich

  • 20.03.2018, 12:41 (aktualizacja 22.03.2018, 19:55)
  • Admin Admin
Świętuj w Raju z Dębicką Kraniczanką: pokaz mody, gadżety dla wszystkich
Na obchody Święta Wody w czwartek 22 marca zapraszają Wodociągi Dębickie i Galeria Raj. Początek o godz. 17:00. Impreza odbędzie się pod hasłem: Natura dla wody.

Na obchody Święta Wody w czwartek 22 marca zapraszają Wodociągi Dębickie i Galeria Raj. Początek o godz. 17:00. Impreza odbędzie się pod hasłem: Natura dla wody.W programie m.in.:
- pokaz kolekcji mody, zaprojektowanej przez uczennice Zespołu Szkół Zawodowych nr 1;
- program artystyczno-wokalny w wykonaniu Niepublicznego Przedszkola Weldon Kids oraz szkoły Weldon School;
- wręczenie nagród w konkursach dla dzieci i młodzieży;
a także: malowanie twarzy, kącik fryzjerski dla dzieci, doświadczenia fizyczno-chemiczne z wodą, malowanie domków, robotyka, klocki lego.
Będzie też stoisko z Dębicką Kraniczanką, organizatorzy zapewniają gadżety dla wszystkich. A są nimi: Urząd Miejski, Wodociągi Dębickie, ZSZ nr 1, Weldon Kids, Weldon School, MOSiR.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe