Po świętach Koncert dla Natalii

  • 26.03.2018, 13:47 (aktualizacja 29.03.2018, 15:45)
  • Admin Admin
Po świętach Koncert dla Natalii Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Na koncert charytatywny tuż po świętach zaprasza Państwowa Szkoła Muzyczna. Cały dochód przeznaczony zostanie na leczenie chorej na nowotwór kości 19-letniej Natalii.

- Nazywam się Natalia i mam 19 lat. Zdiagnozowano u mnie złośliwy nowotwór kości - osteosarcoma. Obecnie przyjmuję silną i wykończająca mój organizm chemię pooperacyjną, która bardzo źle znoszę. Przede mną jeszcze kilka miesięcy intensywnej terapii i leczenia. Jestem po skomplikowanej i ciężkiej operacji wszczepienia endoprotezy kości udowej. Bardzo chciałabym wygrać walkę z chorobą, abym mogła wrócić do dawnej sprawności i czerpania radości z każdej chwili! Jestem bardzo wdzięczna każdemu, kto otacza mnie wsparciem finansowym i duchowym - pisze Natalia, zapraszając na koncert.
W piątek 6 kwietnia w auli ZPSM w Dębicy wystąpią uczniowie, absolwenci oraz nauczyciele Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych. Początek o godz. 17:30.
Prowadzona będzie zbiórka do puszek - 5 zł albo więcej.

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe