Wiosna przyjechała dorożką

  • 27.03.2018, 13:15 (aktualizacja 27.03.2018, 13:27)
  • Admin Admin
Wiosna przyjechała dorożką Amalia Gadawska (Wiosna)
Dzisiaj przed południem Wiosna zawitała do Zasowa. Przed szkoła witały ją przedszkolaki i uczniowie klasy pierwszej. Było radośnie i... wiosennie.

Wiosna, w tej roli Amelia Gadawska, przyjechała dorożką Andrzeja Arasta, którego w przygotowaniu pojazdu wspierała żona Anna.
Maluchy, których nauczycielkami są Marzena Falarz, Zofia Wałęga i Anna Kuciemba, z niecierpliwością wyczekiwały na konie, których we wsi coraz mniej i które były nie większą atrakcją, niż Pani Wiosna. Te ostatnią powitały radośnie, także śpiewem.
Ola Wiercioch, która z mamą przez całą zimę opiekowała się się ptakami, dbając o zaopatrzenie szkolnej Ptasiej stołówki otrzymała od dyrektor Bożeny Osochy Dyplom Przyjaciela Przyrody.  Wszystkie dzieci, zostały obdarowane przez Wiosnę kolorowymi kwiatami. A na koniec nie obeszło się bez przejażdżki kolorowym powozem wspólnie z Wiosną, która obiecała, że już na dobre zagości w Zasowie.
Pomysłodawczynią imprezy była Marzena Falarz.

Relacja za tydzień także w Obserwatorze Lokalnym. Niżej krótka fotorelacja.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe