Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 2.04.2018, 22:58 (aktualizacja 09.04.2018 21:09)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer Obserwatora Lokalnego w sprzedaży od wtorku, 3 kwietnia br.

Zapraszamy do lektury.

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Luma
Luma 3.04.2018, 22:58
Dębica dusi się gospodarczo i mieszkaniowo. Więc tak jak większość ludzi jestem za nieuniknionym powiększeniem granic miasta, tak jak kiedyś wioski kępa czy błonie zostały kiedyś wcielone do miasta to teraz nikomu w głowie się nie mieści by niebyło Dębicy bez wolicy czy pana Tadeusza czy słonecznej i większości firm takich jak tikurilla czy wuchu a one były przecież one są sercem miasta. Dębica zajmowała kiedyś tylko niewielki teren i była podzielona na dwa tereny rynek był kiedyś kolo zurtu tam gdzie jest plac Kazimierza Wielkiego. Tak że widzicie sami że potrzeba jest nowych terenów dla rozwoju miasta. A korzyści będą dla wszystkich. Kto pracuje w Dębicy i korzysta z dobrodziejstwa miasta niech powie TAK... A kogo nie interesuje los całego regionu niech powie NIE fakt jest fakt... Powiedz czy nie mam racji... Jeśli nie masz zdania zapytaj osoby która jest starsza z regionu który teraz jest Dębicą. Cena gruntów i tak idzie w górę jak i podatki, a za to wszyscy składamy się na wspólne dobro które nazywa się DĘBICA...
Mały Głód
Mały Głód 3.04.2018, 15:19
No i wyszło szydło z worka (yyy... buta). Nie dość że najgorszy burmistrz Dębicy w historii to jeszcze "zastanawia" się nad tym co nie tylko konieczne co nieuniknione!
Wiesniak
Wiesniak 4.04.2018, 12:24
Jaki pozytek mieszkancom okolicznych wiosek z wlaczenia ich solectw do niewiele wiekszej wioski? Co wam wielcy mieszczanie z rodu gryfa z wiesniakow?
Mieszczanin
Mieszczanin 4.04.2018, 14:05
Bo taki jest nieunikniony skutek rozwoju cywilizacji. A odpowiadając w podobny - mało wysublimowany sposób - skoro Dębica i jej wielcy mieszczanie są tacy źli, po co przyjeżdżacie tu do pracy? Lepiej zająć się uprawą roli.
Wiesniak
Wiesniak 6.04.2018, 20:55
Teraz wyobraz sobie wielki panie, ze to ja wiesniak daje wam w tej debicy zatrudnienie.
tex
tex 4.04.2018, 13:53
To jest dobre pytanie - kompletnie żadnego pożytku nie będą z tego mieli. Wyższe podatki, a tzw. prestiż dalej ten sam.

Pozostałe