Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

W najnowszym Obserwatorze Lokalnym

  • 9.04.2018, 20:55 (aktualizacja 16.04.2018 13:36)
W najnowszym Obserwatorze Lokalnym
Najnowszy numer Obserwatora Lokalnego w sprzedaży od wtorku, 10 kwietnia br.

Zapraszamy do lektury.

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Pele
Pele 12.04.2018, 06:24
A wytłumaczcie mi tok rozumowania prezesa MKS. Nie wyrzucił kierowcy z pracy bo nie ma świadków i nagrania z monitoringu. Więc za co dostał naganę? To jest winny czy nie???
hahaha
hahaha 11.04.2018, 20:03
Podobno ceny łopat gwałtownie poszły w Dębicy na północ. Jest w tym jakaś tajemnica a może nie ma.
&
& 10.04.2018, 19:21
100 na głowę.Ale podwyżki.
irena53
irena53 10.04.2018, 12:52
Nie wiadomo dlaczego zniknęły omówienia artykułów w ol.Gdy były kupowałam obserwatora duzo częsciej.
matematyk
matematyk 10.04.2018, 10:02
5 500 000 zl / 8 miesiecy/ 200zl brutto (to i tak wyżej niż mówi ministerstwo) = 3 400 to w szkolach jako nauczyciel pracuje praktycznie co 3 debiczanin nie liczac dzieci i emerytów - miasto szkoł
logik
logik 12.04.2018, 19:15
czemu 8 mies?
ZDRUZgotANY
ZDRUZgotANY 10.04.2018, 06:27
Znowu o podwyżkach dla nauczycieli, miasto ma na czymś oszczędzać , a przecież pani minister bajała,że pieniądze na podwyżki są zabezpieczone w budżecie- tj. w subwencji oświatowej
Nauczyciel
Nauczyciel 10.04.2018, 09:41
Bo trzeba odwrócić uwagę od premii dla ministrów, dotacji do Torunia, kosztów nigdy nie zamkniętego śledztwa smoleńskiego oraz innych Misiewiczów i niewygodnych "wydatków", a tym samym wskazać tego "złego", przez którego kołdra jest za krótka.
bruno
bruno 10.04.2018, 09:20
No i co tu ci się nie zgadza.

Pozostałe