Mściciele. Premiera w Ameryce i w Dębicy

  • 21.04.2018, 08:42 (aktualizacja 21.04.2018, 08:46)
  • Admin Admin
Mściciele. Premiera w Ameryce i w Dębicy Fragment plakatu; całość zobacz niżej
Amerykański film akcji (sci fi), trzecia część Mścicieli, historii opartej na popularnych komiksach w kinie Kosmos premierę będzie miał niemal w tym samym czasie, co w Ameryce. Avengers. Wojna bez granic wyświetlany będzie od 4 do 9 maja.

Na ekranie gwiazdy: Robert Downey Jr. jako Tony Stark (Iron Man), Scarlett Johansson jako Natasha Romanoff (Czarna Wdowa) oraz Chris Evans (Kapitan Ameryka), Benedict Cumberbatch (Dr Stephen Strange), Chris Pratt( Star Lord), Chris Hemsworth (Thor), Mark Ruffalo (Hulk), Josh Brolin (Thanos).
Avengers, pierwszy film z serii premierę miał w 2012 roku. Avengers: Czas Ultrona w 2015. Planowana jest już czwarta część serii o grupie superbohaterów.
Avengers. Wojna bez granic, polską premierę będzie miał za tydzień 27 kwietnia. Ale w Ameryce dopiero 3 maja br., niemal w tym samym czasie co w Dębicy. To historia o tym, jak potężny Thanos chce narzucić swoje rządy we wszechświecie za pomocą Kamieni Nieskończoności. Czy powstrzyma go drużyna superbohaterów, zwanych Mścicielami?
W kinie Kosmos film wyświetlany będzie od piątku do niedzieli (4,5,6 maja br.) oraz we wtorek i środę (8-9 maja br.), podczas seansów o godz.: 16:00 (3D dubbing) i godz. 19:00 (2D napisy).

Admin Admin

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
bezpaństwowiec
bezpaństwowiec 23.04.2018, 20:08
Do Kosmosu bez wizy?

Pozostałe