Poniedziałek, 23.09.2019

Mateusz Kutrzeba na czele PiS do końca roku

  • 21.04.2018, 09:22 (aktualizacja 21.04.2018, 18:49)
  • Admin Admin
Mateusz Kutrzeba na czele PiS do końca roku Decyzję o przedłużeniu pełnomocnictwa Mateuszowi Kutrzebie podjął marszałek Władysław Ortyl
Jak informuje Władysław Ortyl, prezes Zarządu Okręgowego PiS w Rzeszowie, a także marszałek województwa podkarpackiego (na zdjęciu), Mateusz Kutrzeba został ponownie pełnomocnikiem Prawa i Sprawiedliwości w powiecie dębickim.

Kutrzeba, wicedyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy, został pełnomocnikiem PiS po tym, jak pod koniec ubiegłego roku nie udało się wybrać przewodniczącego Zarządu Powiatu. Dwaj kandydaci: poseł Jan Warzecha i wiceprzewodniczący Sejmiku Czesław Łączak otrzymali wtedy taką samą liczbę głosów. Teraz pełnomocnictwo zostało przedłużone do 31 grudnia br.
Mateusz Kutrzeba będzie prawdopodobnie kandydatem PiS w wyborach na burmistrza Dębicy, choć ostateczna decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła.

 

Admin Admin
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (17)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Dezerter
Dezerter 25.04.2018, 09:36
To i bardzo dobrze, ze PIS wystawiloby takie kandydata na burmistrza dębicy. Kazdy z ta osoba wygra. ten pan jest calkowicie niemedialny, nierozmowny, i wybrany wedlug klucza partyjnego. oby tak dalej dobra zmiano
saper
saper 28.04.2018, 16:44
zgadzam sie,małolat,przecietniak,poparcie Poręby!
z plebani
z plebani 25.04.2018, 13:24
Dajcie już spokój z tym Szewczykiem a komentarz napisała urzędniczka pod kryptonimem Dezerter
dezerter
dezerter 05.05.2018, 11:27
Urzedniczka to ty jestes " z plebani " a co myslisz, ze cudotworca, slup m. kutrzeba bedzie lepszy ??? Czym zasynal, co zrobil dla debicy ?? kto to wogole jest ???
do Dezerter
do Dezerter 25.04.2018, 09:46
Małe oczka, duże czoło obecnego burmistrza są medialne, czy śmieszne ?
Szewczyk to funkcjonariusz który skakał z partii ido partii od PSL , PO , teraz chce do PiS.
Nie jest osobą samodzielną i nie powinien Mariusz być dalej Burmistrzem
max
max 23.04.2018, 18:48
A dlaczego by nie była to prawda,przecież wszyscy dyrektorzy których znam tak zarabiają nawet w Dębicy ,a my podatnicy musimy na nich ciężko pracować,myślę że samorządowcy przestaną im podnosić pensje ,jak PIS im też obniży bo to wszystko jest chore niektórzy co ledwo skończyli byle jakie studia ,ale mieli znajomości i nas grabią do dziś,dlatego powinna być 2-kadencyjność we wszystkich jednostkach publicznych.
morał
morał 22.04.2018, 11:10
a PSL informuje na swoich memach że "Kutrzeba przytulił ponad 120 tys zlotych" z WUPu. To prawda??
do Morał
do Morał 23.04.2018, 20:38
równie dobrze można by napisać że Pani Rzewuska (na jej profilu jest info o Kutrzebie) jak była Dyrektorem szkoły to przytuliła np. 85 tys. zł, to jakieś chore zarowno Pani Rzewuska jak i Pan Kutrzeba to są ich pensje, a słowo przytulili przywodzi na myśl jakąś lewizne, coś nie za bardzo udany ten wyskok z tym przytulaniem, szkoda że opozycja nie umie nic innego jak atakować, społeczeństwo oczekuje od opozycji bardziej dojrzałego i kulturalnego stanowiska, niestety na szczeblu naszej Dębicy brak tej kultury a szkoda .... ale dla ludzi którzy nie mają dostępu do pełnym informacji jest woda na młyn i jest temat do pieniactwa, paskudne to
Ola
Ola 26.04.2018, 22:17
Coś się nie zgadza p. Rzewuska od dawna nie pracuje w Dębicy. Znam tą kobietę i mam dla niej uznanie za to co zrobiła dla SP 11 i nie tylko. Jestem jej wdzięczna, że stworzyła szkołę również dla dzieci niepełnosprawnych. Moja córka chodziła do tej szkoły i wiem jakie warunki do nauki miały nasze dzieci i jaka była kadra. Wszystko było pod dziecko. Fakt, jest ostro atakowana przez ,,dobrą zmianę'' to chyba za jej ostre i odważne wypowiedzi na temat tej formacji. Dla mnie to oznaka jakiegoś zdenerwowania i ogólnego niepokoju w tych szeregach. Panowie nie macie się czego obawiać, przecież macie 120% poparcia to o co chodzi. Ludzie was kochają!
AS
AS 21.04.2018, 22:35
Mateusz Kutrzeba kandydatem na burmistrza to znaczy, że ławka kadrowa krótka. To pan Szewczyk ma kolejną kadencję w kieszeni. Chyba że sprzeda się pisiorom to też przegra.
mieszkaniec z lysogorskiej
mieszkaniec z lysogorskiej 23.04.2018, 14:23
Aktualny burmistrz nie umie podjąć żadnej decyzji i proszę porozmawiać z osobami co pracują w urzędzie co tam się dzieje. Burmistrz marny i wcześniej był w PSL, PO a teraz chcę do PIS myślę że to świadczy o nim jako osobie dużo... wszystko aby tylko stołek mieć
Urzedas
Urzedas 28.04.2018, 16:51
Pisowcy, Krawczyka gumowe ucho wam potrzeba,Wolickiego od załatwienia stanowisk itp,Gągały po stosunkach rodzinnych!Taki Kutrzeba ON NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJE
Młody
Młody 22.04.2018, 09:22
PiS - w kraju poparcie ma na poziomie 45% w Dębicy trzeba dołożyć 30% = 75% poparcia dla kandydata PiS W Dębicy, na przeciw Szewczyk, który Dębice pogrąża w długach zaciągając kolejne kredyty, brakuje kasy na inwestycje i trzeba brać .. Ile może dostać procent głosów? jakieś 20% to maks co dostanie w drugiej turze.
do Młody
do Młody 22.04.2018, 23:11
z tego co wiem to miasto zmniejszyło dług ..... więc Młody zapytaj w ratuszu jak to wygląda zanim napiszesz bzdury
wanda
wanda 21.04.2018, 21:33
Lichocka na Burmistrza Miasta Dębica
szary człowiek
szary człowiek 21.04.2018, 13:59
No, to Szanowny Panie Pośle Warzecha, co najwyżej możesz Pan torebkę nosić za Posłanką Joanną Lichocką jak będzie w Naszym mieście.
ja
ja 21.04.2018, 13:54
To w końcu Michał, czy Mateusz ????

Pozostałe