Akademia Małego Strażaka nominowana do statuetki Floriana

  • 27.04.2018, 14:35 (aktualizacja 27.04.2018, 14:38)
  • Admin Admin
Akademia Małego Strażaka nominowana do statuetki Floriana Akademia Małego Strażaka co roku wspiera m.in. WOŚP
Akademia Małego Strażaka z Brzeźnicy Woli została nominowana w konkursie Floriany 2018 w kategorii edukacja.

Formalnie nominowana jest - OSP Brzeźnica Wola. To w tej jednostce działa akademia, której liderką jest Agnieszka Żurek. Zresztą nie tylko tam, bo pomysł z Brzeźnicy udało się zaszczepić także w OSP w Łękach Dolnych, Straszęcinie i Korzeniowie.
Floriany to konkurs organizowany przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP oraz redakcję miesięcznika Strażak. Skierowany do ochotniczych straży pożarnych, samorządów i lokalnych społeczności. Ma dwa podstawowe cele: promowanie i nagradzanie najlepszych inicjatyw społecznych, których efekty wpłynęły na poprawę bezpieczeństwa i jakości życia mieszkańców, a także rozwój i integrację środowisk wokół wspólnych inicjatyw.

 

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe