Radosne świętowanie 3 Maja w Dębicy (zdjęcia)

  • 03.05.2018, 11:40 (aktualizacja 03.05.2018, 11:53)
  • Admin Admin
Radosne świętowanie 3 Maja w Dębicy (zdjęcia)
Trwają uroczystości święta 3 Maja w Dębicy. Jak powiedział podczas przemówienia na Rynku starosta Andrzej Reguła, to najlepszy czas, by w radosnej atmosferze manifestować patriotyzm i przywiązanie do Ojczyzny. 

Aktualnie na Placu Solidarności trwa msza św. w intencji Ojczyzny. Po niej, na Placu Gryfitów złożone zostaną kwiaty pod figurą Matki Bożej, wzniesionej w 1919 roku w pierwszą rocznicę odzyskania niepodległości.
Wieczorem w Domu Sportu kolejne przedstawienie zatytułowane Tych miasteczek nie ma już, w wykonaniu dębickich artystów: aktorów, śpiewaków, tancerzy, muzyków, pod kierunkiem Pawła Adamka.

A niżej nasze fotomigawki z uroczystości na Rynku.

Admin Admin

Zdjęcia (51)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
dębiczanin
dębiczanin 03.05.2018, 15:31
Brawo dla fotoreportera, ktory zamiast VIP-ów pokazał mieszkańców, miło patrzeć, dziekuję
dębiczanin
dębiczanin 03.05.2018, 13:54
ale dno zdjęcia... cebula oczywiście był ale już innych to trudno uświadczyć, portal obserwatora, zaczynacie być totalnie pisowscy. Zresztą na mieście już wszyscy o tym mówią, ze zaczynacie być nieobiektywni !

Pozostałe