Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Latoszyn Zdrój - fotowycieczka

  • 5.05.2018, 15:49 (aktualizacja 05.05.2018 16:04)
Latoszyn Zdrój - fotowycieczka
Do godz. 17 potrwa dzisiaj dzień otwarty w przychodni w Latoszynie, pierwszego z obiektów uzdrowiska, które powstaje w poddębickiej wsi. A jeszcze dzisiaj, o godz. 16:00 rozpocznie się - symbolicznie, budowa zdrojowego basenu. W przyszłości plany gminy Dębica, która jest właścicielem terenu i głównym inwestorem, zakładają powstanie pijalni i tężni.

- Chcemy, by leczenie uzdrowiskowe zaczęło się już 1 lipca  - mówi Marek Mikrut, wicewójt gminy Dębica. 
Wszystko zależy jednak od tego, czy uda się podpisać kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. 
- Pacjenci już pytają, od kiedy się można zapisywać na zabiegi - nie kryje zadowolenia Paweł Wolicki, prezes spółki Latoszyn Zdrój.
A niżej nasza fotorelacja z dzisiejszego dnia otwartego w przychodni.

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Bu
Bu 2.07.2018, 10:55
Gdzie można znaleźć jakikolwiek kontakt do tego miejsca ?
Zero telefonu, zero maila, zero adresu...miejsce widmo ?
das
das 7.05.2018, 10:06
Dębica - miasto przy A4, czy warto tu się zatrzymać?
Teraz będzie warto - Latoszyn Zdrój - czy to nie brzmi dumnie?
Przychodnia wyposażona w to co niezbędne dla rehabilitacji, będzie basen, którym nie każde sanatorium może się pochwalić.
Gratulacje dla władz gminy, życzę ukończenia inwestycji i mądrego zagospodarowania terenu.
Stanisław
Stanisław 27.08.2018, 01:22
A co te.ż takiego ciekawego zakupili - jedź do SPA a zobaczysz z pewnością więcej i za dużo mniejsze pieniądze,
na pierwszy rzut oka
na pierwszy rzut oka 15.05.2018, 10:33
Co można dodać? Wanien kąpielowych 4szt. to mało.
Ścieżki rekreacyjne nie muszą być asfaltowe, wystarczy dobrze utwardzone i oznakowane - bo w okolicy jest kilka miejsc historycznych.
Zbocze pięknie wyeksponowane aż się prosi o krzewy kwitnące.
Może jakiś mały ogród botaniczny?
Katarzyna
Katarzyna 6.05.2018, 12:56
A Pan Wojt mowil ze uzdrowisko ruszy w marcu 2018 . To co sie stalo ? up cos nie pyklo gdzie te obietnice? no i jak tu wierzyc wladzy?
Mieszkanka
Mieszkanka 6.05.2018, 10:21
Dobre info a co ma do tego szpital? ktos sobie wymyslil uzdrowisko i teraz na sile chce wymusic podpisanie umowy z NFZ ?smieszne zyczenia to tak jak by ktos wystawil sklep i chcial wszystkich zmusic aby tylko u niego robili zakupy . Moze ktos piszacy zorjetowal by sie o co chodzi wody zdrojowe a moze najpierw trzeba miec pozwolenia i obiecywac ludziom a nie przed wyborami jaki to sukces? . Moze ktos wkoncu zada pytanie czy to zasadna inwestycja czy jest umowa z NFZ i czy jest pozwolenie na wody zdrojowe itd.?
Olo
Olo 20.07.2018, 12:21
Jak zwykle oszolom zaprzecza sam sobie...
uzdrowisko
uzdrowisko 7.05.2018, 09:53
Mieszkanko, czy masz pozwolenie na używanie klawiatury?
rekonwalescent
rekonwalescent 5.05.2018, 17:21
Nigdy bym nie przypuszczał ,że ziści się marzenie reaktywacji Latoszyna Zdroju Temat był podejmowany grubo od ponad 20 lat bezskutecznie. Teraz Wójt Rokosz dopiął swego i chwała mu za to ! Żeby tylko Szpital sukcesu nie zmarnował.
cent
cent 5.05.2018, 18:46
To kiedy gmina przejmuje miasto ?
nfz
nfz 5.05.2018, 21:58
Formalrnie bez ZOZ-u to Gmina może co najwyżej rekreacyjne moczenie stóp zorganizować np. na odciski.
mariano italiano
mariano italiano 5.05.2018, 21:31
Kajko i Kokosz rządzą gminą i miastem.

Pozostałe