Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Smartfon na wakacje. On może być Twój

  • 11.05.2018, 11:53 (aktualizacja 11.05.2018 13:14)
Smartfon na wakacje. On może być Twój
Uwaga - do wygrania smartfon, ten ze zdjęcia. To główna nagroda w konkursie fotograficznym "Unia lokalnie - pokaż to na zdjęciu!". Aby mieć szanse na jej zdobycie wystarczy zrobić zdjęcie z domem kultury, drogą, basenem czy jakąkolwiek inną inwestycją, zrealizowaną przy pomocy funduszy unijnych. Może być selfie.

Można je wykonać na spacerze, na wycieczce lub z okna własnego mieszkania. Inwestycje zrealizowane dzięki funduszom unijnym sa na każdym kroku. W praktyce nic, co samorządy i wiele firm zrealizowało w ostatnich latach, nie obeszło się bez pieniędzy z Brukseli.
Łatwo je znaleźć, ale podpowiadamy, gdzie ich szukać. Oczywiście te podpowiedzi to tylko przykłady, możliwości jest o wiele więcej. Nie tylko tych samorządowych, bo dzisiaj wizytówką powiatu jest na przykład Laboratorium i Centrum Badawcze Olimp Labs w Pustyni.

Cały powiat: autostrada A4, zmodernizowana linia kolejowa od Czarnej po Lubzinę, przebudowana droga krajowa nr 4, solary i instalacje fotowoltaiczne.

Dębica: każda nowa ulica, park wodny, euroboisko na Parkowej, budowany właśnie blok operacyjny szpitala, budynek Szkoły Podstawowej nr 10, nowe oblicze ul. Kolejowej, dworzec kolejowy, stacja kolejowa Dębica - Wschód;

Gmina Dębica: uzdrowisko Latoszyn (przychodnia), Europejskie Centrum Pamięci i Pojednania w Pustkowie Osiedlu, Park Owadów w Stobiernej, Park Dinozaurów i stanica turystyczna w Głobikowej, Centrum Kultury w Zawadzie;

Pilzno (miasto i gmina): Rynek w Pilźnie, Muzeum Regionalne w Pilźnie, obwodnica Pilzna, Gimnazjum w Pilźnie, Szkoła Podstawowa w Machowej, ścieżki rowerowe, stanica turystyczna i Izba Pszczelarska w Gębiczynie;

Brzostek (miasto i gmina): sala gimnastyczna przy gimnazjum w Brzostku, wyremontowany dom kultury, ryneczek w Siedliskach Bogusz;

Czarna: park rekreacyjny w Czarnej, Wiejskie Centrum Kultury w Przyborowie, przebudowa centrum Borowej, Wiejskie Centrum Kultury w Starej Jastrząbce,

Jodłowa: Rynek w Jodłowej, ośrodek zdrowia w Jodłowej, hala sportowa;

Żyraków: budynki wielofunkcyjne w Bobrowej, Zasowie i Korzeniowie, Rynek w Żyrakowie, hale sportowe w Straszęcinie i Żyrakowie, szkoła w Nagoszynie.

Zwycięskie zdjęcie opublikujemy w Obserwatorze Lokalnym oraz na portalu debica24.eu. Do wygrania smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Zdjęcie należy wysłać na adres: [email protected], w terminie do 31 maja 2018 r. Prosimy przesłać je wraz z podpisem, w którym znajduje się imię i nazwisko autora, jaka inwestycja jest na zdjęciu, gdzie się znajduje i z nazwą naszego tygodnika, np. Imię Nazwisko, Park Wodny w Pustkowie Osiedlu, Obserwator Lokalny.
Wyniki ogłosimy do 30 czerwca na portalu debica24.eu oraz na stronie www.gazetylokalne.pl, na której znajdziesz też regulamin konkursu.
Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

 

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe