Złoto Jastrzębskiego Węgla na mistrzostwach w Dębicy

  • 14.05.2018, 10:52 (aktualizacja 14.05.2018, 11:03)
  • Admin Admin
Złoto Jastrzębskiego Węgla na mistrzostwach w Dębicy Fot. MOSiR
Przez trzy dni w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji najlepsi zawodnicy w Polsce wśród młodzików, rywalizowali o miano Mistrza Polski w Piłce Siatkowej. Został nim Jastrzębski Węgiel.

Był to kolejny turniej najwyższej rangi, organizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Kolejny raz impreza została wysoko oceniona przez uczestników, kibiców oraz władze PZPS. Burmistrz Mariusz Szewczyk otrzymał Złotą Odznakę Honorową Polskiego Związku Piłki Siatkowej, zaś srebrne Marta Pawełko-Tokarz, dyrektor MOSiR i Piotr Mazur, prezes Dębickiej Akademii Siatkówki UKS Kępa, współorganizator turnieju. Cała trójka została wyróżniona także honorowymi odznakami Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej.
Podczas turnieju, od 11 do 13 maja rozegrano 18 meczów. Najlepszą okazała się drużyna Jastrzębskiego Węgla, która wygrała w finale z Dunajcem Nowy Sącz.
Trzecie miejsce przypadło drużynie Trefla Gdańsk, który pokonał Gwardię Wrocław.
Końcowa klasyfikacja Mistrzostw Polski Młodzików Dębica 2018:
I miejsce - Jastrzębski Węgiel
II miejsce - Dunajec Nowy Sącz
III miejsce - Trefl Gdańsk
IV miejsce - Gwardia Wrocław
V miejsce - UKS SPARTA AGH Kraków
IV miejsce - TS CHEŁMIEC AQUA ZDRÓJ Wałbrzych
VII miejsce - UMKS MOS WOLA Warszawa
VIII miejsce - LMKS ŻAK ESPADON Pyrzyce
Organizatorami turnieju byli Polski Związek Piłki Siatkowej, Wojewódzki Podkarpacki Związek Piłki Siatkowej w Rzeszowie, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Miasto Dębica, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Dębicy oraz Dębicka Akademia Siatkówki.

Na podstawie informacji MOSiR
Fot. MOSiR

Admin Admin

Zdjęcia (17)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe