Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Pani Wioletta schudła 38 kg, zyskała nową sylwetkę i zdrowie

  • 14.05.2018, 12:43 (aktualizacja 14.05.2018 12:51)
  • Projakt Zdrowie
Pani Wioletta schudła 38 kg, zyskała nową sylwetkę i zdrowie Projet Zdrowie
Pani Wioletta w ciągu 9 miesięcy przeszła niesamowitą metamorfozę zewnętrzną i wewnętrzna. Zgubiła ponad 70 cm w obwodach, a parametry cholesterolu i glukozy poprawiły się. Pani Wiola była zmotywowana i konsekwentna, ale przede wszystkim bardzo szczera i otwarta. W osiągnięciu celu wspierała ją rodzina i przyjaciele, co było niezmiernie ważne dla powodzenia kuracji.

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji?
Przede wszystkim zdrowie, miałam duży problem z kolanami, ogólne zmęczenie, zadyszkę, wysoki cholesterol. Gdy stanęłam pierwszy raz na wadze byłam przerażona.


Jakie błędy żywieniowe popełniała Pani przed podjęciem kuracji?
Przede wszystkim moje posiłki byłe nieregularne, było ich mało, ale były dość spore objętościowo. Jadłam tez dość dużo pieczywa.

Co Panią motywowało do wytrwania na diecie?
Rodzina i znajomi bardzo mnie dopingowali. Uważam, że bardzo ważnym elementem były cotygodniowe spotkania, na których uczyłam się nowych zdrowych nawyków. Wbrew pozoru jadłam więcej i chudłam. Najbardziej jednak motywowały mnie tracone kilogramy.

Co powiedziała by Pani osobom, które zmagają się z nadmiarem kilogramów i nie wierzą że można schudnąć?
Można schudnąć tylko trzeba tego naprawdę chcieć. Ja podjęłam trzecią próbę i nawet mnie zaskoczył efekt i łatwość gubienia kilogramów. Najtrudniejsze były początki, ale to była kwestia czasu, żeby się przyzwyczaić. No i oczywiście potrzebna jest dyscyplina.

Jak wygląda teraz Pani życie i codzienne odżywianie?
Moje życie zmieniło się diametralnie. Wygląd i nastawienie do życia, a szczególnie żywienia poprawiło się o 100%. Mam dużo energii, siły i chęci. Żadna praca nie sprawia mi trudności. Po przejściu stabilizacji i zwiększeniu kaloryczności, nadal stosuję się do zaleceń zdrowego odżywiania.

Zachęciłaby Pani innych do odwiedzenia dietetyka w Projekt Zdrowie?
Tak. Gdy przyszłam do Projektu Zdrowie zaczęłam odważnie promować to centrum, ponieważ dieta i suplementy są przystosowane indywidualnie do każdego pacjenta, dieta jest bardzo jasna i czytelna, posiłki łatwe w przygotowaniu, a produkty są przystosowane do pór roku.


Metamorfoza Pani Wioletty jest dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych i jeśli chcemy o siebie zawalczyć  to możemy to zrobić w każdym momencie swojego życia i w każdym wieku. Zrób coś dla siebie, skorzystaj z konsultacji z dietetykiem w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie. Zadzwoń i zarezerwuj najbliższy wolny termin.

Umów się na konsultację z naszym dietetykiem Projekt Zdrowie. Dodatkowo każdy, kto rozpocznie kurację w okresie 14 maja - 15 czerwca 2018 r. i dokończy zdanie konkursowe "Rozpoczynam letnią zmianę odżywiania, ponieważ..." ma szansę wygrać zestaw prezentowy marki Projekt Zdrowie o wartości 100 zł. Nagrodzimy 3 najciekawsze odpowiedzi.

 

Nie czekaj i zapisz się już dziś do jednego z Punktów

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie
ul. Rynek 43 (naprzeciwko płyty Rynku głównego)

39-200 Dębica
Tel: 883 771 774
E-mail: projektzdrowie.info

 

 

Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie

ul. Grunwaldzka 21

39-100 Ropczyce

Tel: 577 991 234

E-mail: [email protected]

 

 

 

Projakt Zdrowie

Zdjęcia (1)

Podziel się:
  • TAGI:


Pozostałe