Derby Dębicy dla Iglopolu

  • 19.05.2018, 20:03 (aktualizacja 20.05.2018, 10:49)
  • Janusz Grajcar
Derby Dębicy dla Iglopolu
Porażką Wisłoki zakończyło się derbowe starcie z Igloopolem. Mecz rozegrany na stadionie przy ul. Parkowej biało-niebiescy wygrali 2:1.

Jako pierwszy do bramki gospodarzy trafił Sebastian Wanat. Zegar boiskowy pokazywał wtedy 12. minutę. Z prowadzenia goście cieszyli się niezbyt długo, bo wyrównujcego gola zdobył Sebastian Fedan. Wynik ustalił już po przerwie w 67. min Piotr Syguła.


 

 

Janusz Grajcar

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (21)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
igloopolem
igloopolem 27.05.2018, 10:24
szła dzieweczka do laseczka pięknym igloopolem .
taki sobie
taki sobie 21.05.2018, 19:27
Internauta · Głogów
Polski hokejna dnie, może na miejsce tej dyscypliny sportowej wprowadzić np.boks na lodzie albo lepienie bałwanów...
Dawid
Dawid 21.05.2018, 20:11
Zgadza się poziom polskiego hokeja jest nawet poniżej dna.
Z takimi drużynami jak Turkmenistan Izrael Tajwan czy Kuwejt nie mamy szans...
Taki sobie
Taki sobie 21.05.2018, 19:24
reprezentacja Polski w hokeju spadła z zaplecza elity do 3 ligi :-) wow to na co nam lodowisko na międzynarodowe mecze :-) kuriozum
https://eurosport.interia.pl/h…
daro
daro 21.05.2018, 21:34
Nawet im trener z Kanady nie pomógł
Mirka ;)
Mirka ;) 20.05.2018, 21:10
@Mirek, otoz drogi Mirku mamy sie czym chwalic: mimo waszego zaklinania rzeczywistosci i ciaglym udowadnianiu calemu swiatu ze jestescie we wszystkim naj, potrafimy na waszym terenie po raz trzeci wygrac - i to nas cieszy :)
Stary KaeS
Stary KaeS 20.05.2018, 21:08
Szanowna Redakcjo!
Zapewne towarzyszy Wam niedosyt, po meczu derbowym, iż kreowana apoteoza strachu, wizja nieuchronnych rozrób, nie sprawdziła się. Rolą regionalnej gazety nie jest tylko i wyłącznie szukanie sensacji. Warto wskazywać to czego w zdominowanym przez jeden układ samorządzie nie dostrzega się. Mecz derbowy (nie wskazuję dyscypliny sportowej) powinien być wydarzeniem dla lokalnej społeczności. W tym roku ma miejsce dosłownie kumulacja rocznic, jubileuszy. Nie można było je chociaż raz nadać im wspólną organizację - pomimo, że osobno też będą obchodzone? Co stało na przeszkodzie by wczorajszy mecz derbowy był jednocześnie wydarzeniem związanym z (kolejność rocznic nie musi być taka jak poniżej - chronologiczna) :
- 660 rocznicą lokacji Dębicy;
- 110 rocznicą powstania KS Wisłoka Dębica;
- 100 rocznicą Odzyskania Niepodległości;
- 40 leciem powstania LKS Igloopol Dębica;
Ciężko było podjąć próby by nadać tym wydarzeniom rangi choćby wojewódzkich obchodów sportu/piłki nożnej?
No tak, ale "sonda derbowa" ... Ilość wejść i komentarzy istotna... Podobną "sondę ..." także mając na uwadze zdarzenia do analogicznych wydarzeń i czasu, można zrobić dla: ilości zatrzymanych kierowców pod wpływem niedozwolonych używek w każdy weekend, w weekendy świąteczne; ilość zarejestrowanych przemocy w rodzinie - kwartalnie, półrocznie, rocznie, itd.
Łącząc wyrazy pozdrowień, jednocześnie zadowolenia że ostrzeżenia przed Armagedonem nie spełniły się, mam przekonanie że takie "sondy..." nie ujrzą światła dziennego :-/
stanisław
stanisław 25.05.2018, 00:16
Szanowny czytelniku ale ile pieniążków wydało Państwo na ochronę meczu? takie imprezy mozna robić na meczach siatkówki,gdzie chodzą prawdziwi kibice a nie pseudokibice.
Stary KaeS
Stary KaeS 26.05.2018, 14:54
Szanowny Panie Stanisławie,
czy jest az tak oczywiste, ze przy nadaniu imprezie rangi, o ktorej wspominam zabezpieczenie pociagneloby koszty, o ktorej sumie zaden z nas nie wie. Z prostego powodu - nie sa nigdy publikowane. Dotyczy to kazdej imprezy masowej. Jezeli chodzi o koszty ochrony, to w tym wypadku stoja po stronie organizatora: KS Wisloka. Ja wiem iz w przypadku nadania imprezie o której rozmawiamy, statusu imprezy wyzszej rangi byloby to same w sobie jej zabezpieczeniem. Z ludźmi trzeba rozmawiac i wiedziec jak skutecznie dzialac.
racja
racja 21.05.2018, 11:46
Słusznie, ale to rok wyborczy, kto by o rocznicach pamiętał.
Mirek
Mirek 20.05.2018, 17:17
Macie sie czym chwalić
Mors
Mors 20.05.2018, 14:59
Na zawsze wierni, zawsze oddani
Najlepsi w mieście, IGLOOPOLu fani !!!
Sikorskiego
Sikorskiego 20.05.2018, 11:31
brawo Igloopol !!! utarliscie noski kozaczkom z parkowej
Wisłoka fan
Wisłoka fan 22.05.2018, 14:59
Klub wieśniaków i buraków. Pamiętam jak powstawało to gospodarstwo rolne. :-)
kan
kan 27.05.2018, 10:21
to wisoka przegrała z iglooopolem
WITEK
WITEK 28.05.2018, 09:09
Tak z iglooPOLEM
Par-Ki-Son
Par-Ki-Son 26.05.2018, 22:36
Ja natomiast pamiętam jak na jedno z osiedli "biało - zielonych" wprowadzali się ludzie i przywozili meble na furmankach. Nie mówiąc już, że trzymali gołębie na balkonach.
stanisław
stanisław 25.05.2018, 00:10
Szanowny fanie Wisłoki a Twoi rodzice przyjechali z stolicy? czy z Koziej Wolki gdzie tyłek wycierano papierem. Zastanów się co piszesz.
****
**** 25.05.2018, 09:43
Zdziwiony, że papierem? Paluszkiem....?
Yeti
Yeti 19.05.2018, 21:03
Poziom meczu był żenująco niski!
kartoflisko.pl
kartoflisko.pl 20.05.2018, 14:01
Ósma Liga Mistrzów ....

Pozostałe