Najlepsi bankierzy są z Brzeźnicy

  • 28.05.2018, 08:47 (aktualizacja 28.05.2018, 08:51)
  • Admin Admin
Najlepsi bankierzy są z Brzeźnicy Laureaci konkursu z Moniką Kusibab, jego szkolnym koordynatorem.
Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy wygrała finał wojewódzki konkursu ekonomicznego ,,Bankowcy naszych czasów – czyli skąd biorą się pieniądze?”

Konkurs obejmował zagadnienia z zakresu kredytów, lokat, konsekwencji pożyczania pieniędzy, korzyści płynących z oszczędzania, rodzajów rachunków bankowych czy kart płatniczych.

Szkoła Podstawowa w Brzeźnicy nie miała sobie równych. Zdobyła I miejsce kategorii ,,Najlepsza szkoła” oraz I miejsce w kategorii ,,Najlepszy zespół’’

Drużynę tworzyli uczniowie klas siódmych: Wiktoria Gwóźdź, Bartłomiej Nowak oraz Michał Mosior.

Wiktoria Gwóźdź i Bartłomiej Nowak zdobyli tytuł Bankiera finału, co było efektem ,uznania ich wszechstronnej wiedzy, potwierdzonej najlepszymi wynikami na wszystkich etapach konkursu.

Uczniowie klas siódmych oraz drużyna etapu finałowego wywalczyli sprzęt elektroniczny dla szkoły o wartości 4 700 złotych, dla siebie tablety, powerbanki oraz inne drobne upominki.

Szkolnym koordynatorem konkursu była Monika Kusibab.

Finał był zwieńczeniem projektu realizowanego od marca do maja w ośmiu szkołach województwa podkarpackiego. Finał odbył w siedzibie oddziału narodowego Banku Polskiego w Rzeszowie. Projekt  zorganizowany został przez Fundację na rzecz Zrównoważonego Rozwoju AVECO  we współpracy  z Narodowym  Bankiem Polskim oraz Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.

Admin Admin

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe