Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Na gali tylko wiceburmistrz

  • 8.06.2018, 14:07
Na gali tylko wiceburmistrz Wiceburmistrz Wojciech Iwasieczko przed rozpoczęciem gali w WDK.
Tylko wiceburmistrz Dębicy Wojciech Iwasieczko obecny był na gali z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, jaka dzisiaj odbyła się w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie.

Do stolicy Podkarpacia przyjechał także Robert Mucha, wójt Jodłowej, on wybrał jednak spotkanie w auli Urzędu Marszałkowskiego, gdzie podsumowany został konkurs plastyczny dla dzieci na temat zapobiegania wypadkom w rolnictwie. jedna z laureatek została Kamila Kastarenda, uczennica z Dęborzyna.

Spotkanie w WDK także organizowały władze samorządowe Podkarpacia z marszałkiem Władysławem Ortylem oraz Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie.

W jego trakcie ogłoszone zostały wyniki 18. edycji Podkarpackiej Nagrody Samorządowej, 17. edycji nagrody na najlepszą stronę internetową samorządu oraz konkursy na najlepsze samorządy kadencji 2014-2018.

W gronie laureatów nie było naszego powiatu, ani naszych miast, gmin i ich włodarzy, może dlatego w Rzeszowie zjawiła się tak skromna ich reprezentacja.

Przypomnijmy, że na Podkarpaciu (województwo) rządzi PiS, w odróżnieniu od naszego powiatu, gdzie żaden z burmistrz, wójtów oraz starosta nie należą do tej partii. Czy w tym należy upatrywać tajemnicy braku ich nazwisk wśród nagrodzonych?

 

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Ola
Ola 12.06.2018, 22:10
Nie rozumiem zdziwienia. Pan Iwasieczko to najdłuższy stażem samorządowiec ( bez wygranego mandatu wyborczego), bo nawet się o niego nie starał. Takim włodarzom właśnie uczestnictwo w gali się należy, tym bardziej,że wszędzie sami swoi.
pejsik
pejsik 10.06.2018, 10:56
Oojjjjooojjjj!
Oczywista oczywistość
Oczywista oczywistość 8.06.2018, 21:12
To jest oczywiście pytanie retoryczne Panie Ryszardzie:)?

Pozostałe