Młodzi artyści w Galerii Sztuki - fotorelacja

  • 06.11.2016, 16:48 (aktualizacja 07.11.2016, 15:32)
  • Admin Admin
Młodzi artyści w Galerii Sztuki - fotorelacja
Julia Lejmanowicz, Oliwia Kornaś, Kaja Koziara, Natalia Miazga, Urszula Zych, Piotr Cebula, Ewelina Garbacz, Przemysław Niedziela - to ósemka młodych artystów, prezentujących swe prace w Galerii Sztuki Miejskiego Ośrodka Kultury. To wystawa po plenerze, jaki odbył się w Dolinie Pstrąga w Machowej.

Uczniowie pracowali tam pod okiem Marioli Zając i Ryszarda Kucaba z Galerii Sztuki MOK. Podobne plenery Starostwo Powiatowe i Galeria Sztuki organizują od wielu lat.

W fotorelacji zamieszczamy fragmenty prac, wykonanych na plenerze. Przepraszamy za ich słabą jakość, co wynika głównie z warunków oświetleniowych podczas otwarcia wystawy w ostatni piątek. Tym bardziej warto udać się do Galerii na ul. Akademickiej, by w pełni podziwiać talenty młodych artystów i ich dzieła.

Admin Admin

Zdjęcia (24)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe