Wtorek, 23.10.2018, imieniny: Edwarda, Marleny, Seweryna

Mundial na wielkim ekranie w kinie Kosmos

  • 11.06.2018, 11:09 (aktualizacja 11.06.2018 11:16)
Mundial na wielkim ekranie w kinie Kosmos Fragment plakatu (całość patrz niżej)
Już tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia mistrzostw świata w piłce nożnej. W mundialu po 12 latach przerwy wystąpią Polacy. Miejski Ośrodek Kultury przygotował prawdziwą gratkę dla kibiców naszej reprezentacji - bezpośrednie transmisje meczów wyświetlane na ekranie kina.

 

Będzie to oficjalna Dębicka Strefa Kibica z licencją FIFA. Transmisje obejmą mecze fazy grupowej reprezentacji Polski, półfinały oraz finał Mundialu.

W przypadku awansu Polaków pokażemy kolejne mecze.

W strefie obowiązywał będzie zakaz wnoszenia i spożywania napojów alkoholowych. Będzie za to możliwość zakupu zestawu meczowego, czyli popcornu i pepsi coli.

 

Terminy meczów:

Polska – Senegal  (19 czerwca, wtorek,  godz. 17.00)

Polska – Kolumbia (24 czerwca, niedziela, godz. 20.00)

Japonia – Polska (28 czerwca, czwartek, godz. 16.00)

(w przypadku awansu Polaków - kolejne transmisje)

półfinały – 10, 11 lipca, (wtorek, środa,  godz. 20.00)

finał – 15 lipca (niedziela, godz. 17.00)


Bilety w cenie: 10 zł, 5 zł - ulgowy, dostępne w kasie DKiK Kosmos oraz na stronie www.kosmos.mokdebica.pl

Oficjalnym parterem transmisji jest firma Olimp Laboratories.

 

Informacja Miejskiego Ośrodka Kultury

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.debica24.eu. Agencja Wydawnicza Agard z siedzibą w 39-200 Dębica, ul. Żeromskiego 10 jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zenek
zenek 14.06.2018, 07:16
Olimp sponsorem i jeszcze wyciągają po 10zl za bilet?
Żenada!
Za te 10zl każdy kibic powinien dostać napój/wodę i popcorn....
123
123 12.06.2018, 18:13
Czego komentarze są wyswietlane po tak długim czasie !!!! Nie da się szybciej.
Pasior
Pasior 12.06.2018, 12:31
A co można zrobić w tym pisowskim zadupiu.
Paweł
Paweł 11.06.2018, 23:46
Mundial bez piwka - pewnie na bilety do strefy beda zapisy a przed meczami juz wyobrażam sobie tych "koników" którzy sprzedają wejściówki za 50zl. Panie Burmistrzu gratuluję pomysłu na miarę Miasta Wielkich Możliwości i czekamy na fotorelację z Pana osobą w pierwszym rzędzie.
lesio
lesio 12.06.2018, 12:48
drink własnej roboty wziąść, dyche do reki i na mecz do kosmosu, na duży ekran
Tak było
Tak było 11.06.2018, 19:04
Pamiętam, że ktoś chciał w Dębicy przed Euro zrobić prawdziwą strefę kibica w Rynku na telebimie (Nie pamiętam, kto) I to był pomysł na miarę naszego miasta. Ale jak widać cofamy się!
Kronikarz
Kronikarz 12.06.2018, 11:13
W 2016 r. z inicjatywą wyszła grupa radnych: Bal, Cebula, Ciszek, Gleń, Kutrzeba, Mroczek, Nylec, Sieradzki, Żyłka. Był sponsor na koszty transmisji, trzeba było zabezpieczyć telebimy, miejsca do siedzenia itd. Nie było reakcji burmistrza.
KIBIC
KIBIC 13.06.2018, 09:17
Nie było reakcji " burmistrza" a była w jakieś innej sprawie? Euro w Polsce w 2012 r. Tak pamiętam była taka propozycja strefy kibica w Rynku pisał nawet chyba o ty Obserwator Lokalny.
Jan Osik
Jan Osik 11.06.2018, 18:37
Witam kibiców oraz Burmistrza w ekskluzywnej klimatyzowanej sali w czerwcowy wieczór na meczu z popkornem i colą w ręku! śmiać się czy płakać?
Stary wiarus
Stary wiarus 11.06.2018, 17:04
Dębicka strefa kibica ? SZOK! Ale jaki Burmistrz taka strefa ! żal.debica.pl
e?
e? 11.06.2018, 16:50
Same atrakcje:
- "impreza" biletowana po 10zł
- nie wolno wnieść np. piwa
- możliwość zakupu coli i pop cornu

A mogę sie grzecznie zapytać co jako oficjany partner oferuje Olimp w takim razie?
KIBIC
KIBIC 11.06.2018, 14:41
Jakiś żart ? Bilety za pobyt w mini strefie kibica ha ha ha już widzę te tłumy! To się Burmistrz popisał uważający się za kibica ? chyba hokeja!
ffff
ffff 13.06.2018, 01:22
Jakiego hokeja ? To w Dębicy jest hokej ?
gwn
gwn 11.06.2018, 13:00
10 zł ? to se chłopaki kupią za to 5 harnasi i sobie w domu oglądną he
Polska gola